Як намалювати обкладинку. Як оформити обкладинку книги.

Щоб ви не тримали в руках: диск, книгу, глянцевий журнал, його зміст можна визначити за зовнішнім виглядом. Саме він повинен розповісти ємко і коротко про приховану за ним інформації. При необхідності або великому бажанні намалювати обкладинку ви можете самостійно. Нехай це буде «обличчя» любовного роману - дівчина на фоні екзотичної природи. Втім, ви можете придумати свій сюжет.
Вам знадобиться
  • - програма adobe Photoshop.
Інструкція
1
Створіть документ розміром 8.5/11 дюймів і 300dpi для роздруківки. Почніть роботу з радіального градієнта. Для цього двічі клікніть по фоновому шару, щоб активувати меню Layer Style. Після цього натисніть Gradient Overlay. Виберіть колір градієнта, відповідний вашої задумом. Наприклад, синьо-бірюзовий.
2
Фото екзотичного пейзажу розмістіть наступним шаром. Застосуйте режим накладення Soft Light.
3
Далі зробіть ефект хмар. Цього можна домогтися в такий спосіб. Створіть новий шар і залийте його чорною фарбою. Зайдіть в меню Filter/Render/Clouds. Потім м'якою кистю зітріть верх хмар. Застосуйте накладення шару Soft Light 35%.
4
Створіть знову новий шар, за допомогою Elliptical Marquee Tool намалюйте коло і залийте його жовтим кольором. Застосуйте фільтр Gaussian з непрозорістю 45%.
5
Фото дівчини акуратно виріжте за допомогою інструменту Pen Tool. Після цього клацніть правою кнопкою по контуру і виберіть Load Path as Selection. Перетягніть її на основний аркуш інструментом Переміщення. Шар повинен знаходитися зверху інших.
6
Після цього додайте білі лінії, щоб обкладинка була більш виразною. Для цього створіть ще один новий шар за допомогою Rectangular Marquee, виділіть частину листа. Скористайтеся градієнтом і залийте від білого кольору до прозорого. Зітріть краю отриманого зображення і застосуєте режим Overlay. Поверніть градієнт і розташуйте за моделлю. Дублюйте шар кілька разів і розмістіть у різних місцях.
7
Створіть заголовок, який по ідеї повинен бути назвою книги, і не забудьте вказати автора. Для цього створіть новий шар, виберіть інструмент Type Tool. Підберіть шрифт на ваш смак і вписати назву книги.
Корисна порада
Якщо у вас русифікований Фотошоп, вам допоможе наступний переклад: Layer Style - Стиль шару, Overlay - Перекриття, Gradient Overlay - Перекриття градієнтом, Soft Light - М'яке світло, Gaussian Blur - Розумієте по Гауса, Elliptical Marquee Tool - Овальне виділення, Load Path as Selection - Створити виділення з контуру, Pen Tool - Перо, Rectangular Marquee Tool - Прямокутне виділення, Type Tool - текст.