Як не втратити мобільний телефон.

Втрата мобільного телефону - вкрай неприємне явище. Люди на ньому найчастіше зберігають унікальну інформацію: список контактів, фотографії, відео, замітки. На смартфонах зберігаються всі паролі до соціальних мереж, іноді й до мобільного банку. Тому, щоб не втрачати такий важливий предмет, найкраще вжити заходів заздалегідь.
Інструкція
1
Найкраще телефон носити в одязі, а не в сумочці. Виробіть звичку тримати пристрій в певному кишені. Завжди закривайте його на блискавку або застібайте. Коли телефон постійно знаходиться в одному місці, ви звикаєте відчувати його присутність. Якщо він раптом пропаде з звичайного місця, це відразу стане помітно. Мінус носіння телефону в одязі полягає в тому, що він, по-перше, добре помітний з боку, а по-друге, тканина від пристрою протирається.
2
Якщо ви використовуйте дротову гарнітуру, ходите з нею. Можна слухати радіо або музику з телефону. Мобільник, вислизає з кишені, особливо коли людина у важкій зимовому одязі сидячи їде в громадському транспорті - зовсім не рідкість. Люди постійно втрачають телефони саме так. Гарнітура дозволить вам почувати присутність апарату, тому, якщо він випаде, це відразу стане помітно.
3
У більшості випадків у дорослих людей телефон не втрачається, а витягується злодюжками. Особливо уразливі ті, хто їздить в громадському транспорті в години пік, в натовпі. При цьому сторонній людині витягнути пристрій з кишені не завжди можливо, але з сумки - дуже просто. Дівчата особливо часто носять телефони в сумочках, і краще цього не робити.
4
Телефонні чохли створені, здавалося б, щоб захистити мобільний від втрати або крадіжки, але нерідко їм навіть сприяють. Пристібаються чохли дуже часто мають магнітні застібки, які з часом слабшають, можуть навіть почати мимовільно розкриватися. А якщо телефон тримається тільки на застібці від чохла, то він легко може випасти з сумки і сам. Тому, не покладайтеся на чохол.
5
Нерідко телефони втрачають діти. Вони можуть випадково упустити пристрій з кишені, залишити його на ігровому майданчику, в школі або в гостях. Привчіть дитину завжди тримати телефон в одному місці, перевіряти його присутність і не діставати без потреби. Розкажіть йому, що не варто ходити по вулицях з мобільним в руці, щоб не спровокувати хуліганів на крадіжку.
Корисна порада
Втрата мобільного дитиною - дуже часте явище. Тому не слід квапитися купувати дитині дорогий телефон. Адже якщо ваш син або дочка втратить пристрій, це не тільки буде ударом по сімейному бюджету, але і сильно засмутить всіх, в тому числі і самої дитини.