Як відключити в мережі МТС Україна послугу "Гудок".

Якщо у абонента МТС підключена послуга «Гудок», то замість звичних гудків буде чутна встановлена мелодія. Однак подібна послуга платна. І після деякого часу деякі клієнти бажають відключити її.
Інструкція
1
Якщо ви захочете відмовитися від «Гудка», зверніться до системи «Інтернет-Помічник». Скористатися їй можуть всі абоненти мережі без будь-яких обмежень. При цьому буде неважливо, де ви знаходитесь: в Росії чи на Україну. Для входу в систему відкрийте офіційний сайт компанії МТС, на головній сторінці клікніть на графу «Інтернет-Помічник». Далі ви потрапите на форму авторизації, в яку необхідно внести номер телефону і пароль. Щоб отримати пароль, відправте оператору USSD-команду * 111 * 25 # або зателефонуйте за номером 1118.
2
Як тільки ви отримаєте всі потрібні дані і ввійдете в систему, в меню, розташованому в лівій частині сторінки, натисніть на пункт «Тарифи і послуги», а потім на «Управління послугами». Відразу після цього ви побачите список підключених на вашому номері послуг. Навпроти «Гудка» буде розташована кнопка «Відключити», клікніть на неї.
3
«Мобільний Помічник» - ще один сервіс для управління послугами. Щоб завдяки йому відмовитися від непотрібної підписки, просто зателефонувавши на короткий номер 111. Процедура відключення повністю безкоштовна. Але оператор попереджає абонентів, що краще проводити дану процедуру в кінці місяця. Якщо ви відмовитеся від послуги в перших числах місяця, то гроші за обслуговування все одно будуть списані як за цілий місяць.
4
Слід зазначити, що клієнти МТС можуть відмовитися і відразу від усієї послуги, і окремо від будь-якої підключеної мелодії. Для цього оператор надає абонентам з України номер 700. На нього можна відправити SMS-повідомлення з текстом off або просто подзвонити. Після дозвону прослухайте всі інструкції голосового меню, потім виберіть розділ «Відключення послуги GOOD'OK».
5
Якщо у вас виникнуть проблеми з деактивацією послуги, зверніться в офіційний салон зв'язку компанії. Співробітник допоможе провести всі необхідні маніпуляції для відключення непотрібного вам «Гудка».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oE-lcDd4cAs