Як налаштувати клавіатуру Defender. Як включити комп'ютер через клавіатуру defenber.

Якщо ви підключили клавіатуру Defender до комп'ютера, можна сказати, що півсправи зроблено. Все, що залишилося - це внести невеликі коректування для зручності. Якщо клавіатура мультимедійна, призначення деяких кнопок може здатися вам незручним. Засмучуватися не варто, так як налаштувати клавіатуру куди простіше, ніж USB-контролер в BIOS'е.
Вам знадобиться
  • клавіатура Defender, ПО до клавіатури Defender або програма Media Key
Інструкція
1
Якщо вам потрібно налаштувати частоту мерехтіння курсору, швидкість повтору введеного символу або затримку перед початком повтору - достатньо зайти в стандартні настройки: Пуск - Панель управління - клавіатура. У вікні, у вкладці «Швидкість» будуть ці пункти, і результат настройки ви можете перевірити в режимі реального часу в спеціальному полі. Для збереження параметрів натисніть OK. Вкладка «Обладнання» потрібна для роботи з інформацією про драйвер і для отримання технічних відомостей. Якщо ви новачок, змінювати параметри в цій вкладці не рекомендується.
2
Для установки мультимедійних клавіш вам потрібно спеціальне програмне забезпечення фірми Defender, що постачається з клавіатурою. Вам потрібно встановити його, при цьому встановлюються драйвер і ПО. На робочому столі повинна з'явитися іконка клавіатури. Клацніть по ній, відкриється вікно з інтерфейсом програми, що містить кілька вкладок (залежно від моделі клавіатури і версії ПЗ). Перша вкладка Keys (Клавіші/Кнопки) дає можливість налаштовувати мультимедійні клавіші. На зручну для вас кнопку ви можете встановити будь-яку дію - від запуску mp3-файла до улюбленої гри. Якщо настройки вас влаштовують - натисніть OK (або Прийняти/Зберегти). Решта вкладки потрібні для інших параметрів, наприклад для відображення режиму Caps Lock в треї. Якщо у вас необхідності міняти ці настройки - не заходьте в інші вкладки.
3
Якщо в комплекті клавіатури Defender не було диска з програмою, ви можете скачати універсальну безкоштовну програму Media Key (або будь-яку аналогічну). У вікні програми у вкладці «Кнопки» натисніть значок «Додати» і вкажіть кнопку або комбінацію клавіш, які будете використовувати, потім зв'яжіть їх з запуском потрібного вам додатки. В програмах, подібних Media Key, можна налаштовувати не тільки мультимедійні клавіші, але і стандартні. Щоб зберегти зміни - натисніть на значок із зображенням дискети. Для коригування роботи програми перейдіть у вкладку «Настройки».