Як включити команди в КС.

Будь-якому заходу потрібен керівник та організатор, не важливо - проходить подія в реальному світі або у віртуальності. У мережевих іграх для підтримки порядку вводиться позиція адміністратора, який за допомогою ряду команд може регулювати хід гри.
Інструкція
1
Усі команди вводяться через консоль. Для того щоб активувати її, зайдіть в меню «Налаштування» і знайдіть вкладку «Загальні». Переконайтеся, що напроти пункту Console стоїть галочка. Зайдіть в гру і натисніть клавішу «е», щоб викликати командний рядок, куди і будуть вводитися команди.
2
Базовий набір налаштувань (візуальні, мінімальне адміністрування) вводиться в консоль без додаткових дій. Більш складні зміни, що стосуються геймплея (зміна гравітації, розміру кроку), можуть зажадати попереднього введення «дозволяючого» пароля sv_cheats 1.
3
Команди, що відносяться до ботів, є унікальними в кожному окремому випадку. Стандартних ботів для CS немає, вони всі були розроблені користувачами, а тому і управління ними організовано по-різному. Як правило, всі потрібні чіти можна знайти в інструкції, що йде в комплекті з інсталятором.
4
Команди складного адміністрування сервера (amx mod) будуть працювати тільки якщо ви записані як адміністратор. Знайдіть файл \ cstrike \ addons \ amxmodx \ configs \ users.ini. Відкрийте його за допомогою блокнота і в самий кінець додайте рядок "1" "2" "3" "4", де замість 1 потрібно вписати ваш нікнейм або IP-адресу (переважніше друга, тому нік може збігтися з чиїмось ). 2 замініть на пароль адміністратора (залиште поле порожнім, якщо в першому випадку вибрали IP). 3 - команди, доступні даному користувачеві; повний доступ досягається введенням значення abcdefghijkmnopqrstu. 4 - рівень захищеності, введіть латинську a для видалення гравця за невірно введений пароль і впишіть de, якщо пароль питати не потрібно і перевірка здійснюється за адресою. Збережіть зміни у файлі.
5
Якщо в попередньому пункті була вказана необхідність введення пароля, то запустіть гру і прямо з головного меню відкрийте консоль і напишіть: setinfo_pw password, де password замініть на власний пароль.
6
Зайшовши на сервер введіть у командному рядку amxmodmenu, а тільки після цього - команди адміністрування.