Як на нокиа переключити мову. де перемкнути мову в nokia e63.

SMS або контактні дані не завжди вводяться російською мовою. Іноді потрібно переключити телефон на іншу мову або навпаки, повернутися до російської, і якщо ви використовуєте для цього яку-небудь модель Nokia, можна скористатися відразу декількома варіантами.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - через загальні настройки телефону. Зайдіть в меню Nokia і виберіть «Налаштування телефону», після чого натисніть на розділ мовних параметрів і поставте позначку біля тієї мови, яка вам потрібен у даний момент. Коли ви захочете повернути колишні налаштування, доведеться знову використовувати загальне меню і міняти мову тільки через «Налаштування телефону».
2
Найчастіше перемикання мови в телефоні Nokia відбувається через меню редагування тексту SMS. Під час набору тексту натисніть на опцію «Функції введення» і виберіть пункт «Змінити мову введення», де відзначте потрібний вам мову. Як тільки вам буде потрібно переключити на іншу мову, використовуйте ту ж процедуру.
3
Також в процесі створення повідомлення можна натиснути на певні кнопки і змінити мову телефону. Знайдіть в нижньому ряду клавіш ті, на яких зображена зірочка або решітка, і, коли будете набирати SMS і захочете перемкнути мову, натисніть одну з них. Поимя зміни мови ви зможете змінити режим написання букв з малої на заголовні, активувати режим Т9 або інші настройки телефону.
4
Якщо ваш мобільний телефон підтримує QWERTY-клавіатуру, використовуйте наступне поєднання клавіш - кнопку, де зображена піктограма введення символів, та стрілку вгору. При цьому натисніть кнопку із зображеною стрілкою трохи раніше, ніж клавішу з піктограмою. Коли на дисплеї телефону Nokia з'явиться меню, поставте позначку біля того мови введення, що вам потрібен.
5
Оскільки мобільні апарати, що купуються за кордоном, не передбачають російську мову в налаштуваннях, вам доведеться зайнятися не просто перемиканням мови, а перепрошивкой телефону. І тут не захоплюйтеся самостійної установкою драйверів і програмного забезпечення. Краще зверніться до фахівців, щоб згодом користуватися телефоном без будь-яких проблем.