Як підписатися на журнали.

Щоб отримати бажане, нам давно вже не потрібно йти в магазини, стояти в чергах, щось розшукувати. Техніка дійшла і до сфери розповсюдження засобів масової інформації. Будь журнал або газету можна регулярно отримувати поштою або з кур'єром, одного разу оформивши підписку одним з трьох доступних способів.
Вам знадобиться
  • гроші
Інструкція
1
Підписка через пошту. Зайдіть в будь-яке відділення Пошти Росії. Там ви знайдете підписні каталоги на поточний рік. Це може бути «Преса Росії», «Пошта Росії» або «Газети. Журнали ». Знайдіть в каталозі цікавить вас видання. Ви можете перегорнути весь тому і вибрати відповідний журнал або газету: їх тематика і періодичність вказана в каталозі. Якщо ви вибираєте вже знайоме чтиво, враховуйте, що в самому виданні на початку кожного підписного сезону вказують його номер в каталозі.
2
Попросіть у співробітників пошти бланк для оформлення підписки. Друкованими літерами заповніть його - вкажіть індекс видання з каталогу, місяці, в які ви хочете отримувати пошту, кількість комплектів, свої прізвище та ініціали, а також адреса та індекс.
3
Сплатіть вартість передплати в тому ж відділенні пошти.
4
Підписка через редакцію. На початку кожного сезону (півріччя) багато журналів друкують бланки на своїх сторінках. Вам залишається тільки заповнити форму за зразком, описаним вище, оплатити підписку в банку, а копію квитанції надіслати поштою або факсом в редакцію. Також бланк часто викладають на інтернет-сайтах видань.
5
В останні роки створено безліч альтернативних підписних агентств. З їх допомогою можна підписатися на будь-яку книгу, газету або журнал, не відходячи від комп'ютера. Просто наберіть в пошуковику «альтернативні підписні агентства», вивчіть їх сайти і зупиніться на вподобаному варіанті. Виберіть з каталогу на сайті видання, яке хочете виписати. Додайте його в корзину (можна вибрати відразу декілька). Зайдіть в корзину і натисніть на кнопку «оформити замовлення». Вам буде запропоновано вибрати спосіб доставки (пошта або кур'єр), вказати адресу доставки, адресу електронної пошти та пароль. Заплативши за замовлення за допомогою банківської карти або електронних грошей, ви можете бути впевнені, що в призначений час улюблений журнал чи газета виявиться у вашій поштовій скриньці.