Як викласти вірші на сайт.

Вірші відрізняються від прозових творів наявністю частих перекладів рядків. Викладаючи вірші на сайт, слід залишати одиночний інтервал між рядками і подвійний - між строфами, наприклад, чотиривіршами.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вірш, який ви збираєтеся викладати на сайт, створено вами особисто або що ви маєте право на його доведення до загального відома (в рамках договору, вільної ліцензії або за причини його переходу в суспільне надбання).
2
При розміщенні віршів на сайті зручно користуватися HTML-тегом
. Помістіть його перед фрагментом тексту, а після нього розташуйте закриває тег 
. Вірш буде відображатися моноширінним шрифтом (за наявності такого в ОС користувача сайту), при цьому, множинні прогалини і переклади рядків будуть виводитися на екран без будь-якої модифікації, наприклад:
 Я написав вірші вчора, Хочу їх світові показать.Вместо гусячого пераРешіл клавіатуру взять.Я радий успіху неспроста.Сіжу, дивлюся - НЕ оторвуГлаз від екрану. Краса! Зараз друзів всіх покличу. 
3
Якщо вас влаштує необхідність редагування тексту самого вірша з метою приміщення тегів в кожен рядок, оформіть його так:

І ось друзі до мене прішлі.І кажуть: «Яка ганьба! Тобі, поет, не соромно ліГлядеть з посмішкою в монітор? »

Тоді я на F5 натиснув -На коментарі поглянути, І з подивом прочіталКороткій коментар:« Жах! »Тут тег

розміщується перед рядком, наступної відразу після подвійного інтервалу, а тег - перед рядком, наступної відразу після одиночного. Шрифт у вірші, викладеному таким чином, на відміну від попереднього випадку, ніяк не змінюється. Закривати обидва тега бажано, але не обов'язково.

4
Якщо на сайті використовується система управління вмістом (CMS) MediaWiki або подібна, для розміщення віршів використовуйте тег . Закриття його є обов'язковим. Діє він аналогічно тегу
 в мові HTML, але не впливає на вид шрифту. Наприклад:  Я 2:00 потім сидів, Понуро опустивши очі, І на вірші свої дивився, А по щоці текла слеза.Стіхі читач освистав, Вірші не прийняли друзья.А я сумував і розмірковував: Невже і справді нездара я?