Як в BIOS зробити завантаження з диска. Як зробити закрузочним диск в bios 44cn43ww.

Для переустановки ОС Windows або запуску LiveCD комп'ютер повинен бути запущений з приводу оптичних дисків. Для цієї мети існує система BIOS, в якій зберігаються основні налаштування вашого комп'ютерного «заліза».
Інструкція
1
Щоб вчинити завантаження з компакт-диска, перезавантажте ваш комп'ютер і при появі екрану BIOS натискайте клавішу F2 або Del (точніші дані вказані в інструкції до материнської плати). Після цих дій ви ввійдете в розділ CMOS Setup. Якщо не вийде з першого разу, перезавантажте комп'ютер ще раз. Клавіша Del найчастіше працює на звичайних стаціонарних комп'ютерах, а клавіша F2 - на ноутбуках. Після запуску системи CMOS Setup знайдіть в її меню розділ Boot Sequence. Залежно від версії BIOS, цей пункт може перебувати в різних місцях.
2
Потім знайдіть завантажувальні пристрої, за допомогою яких ви і здійсните завантаження з компакт-диска. Зазвичай завантажувальні пристрої іменуються, як Boot Device. Після того як ви знайдете цей пристрій, з'єднайте його з жорстким диском, оптичним пристроєм або дисководом. Зазвичай ви самі повинні вибрати, який з'єднається з Boot Device. В деяких версіях CMOS Setup на екрані відображаються всі фізичні пристрої. І вам не треба буде їх шукати, необхідно вибрати тільки потрібний девайс.
3
Потім ви повинні зробити так, щоб обране вами оптичний пристрій було основним з усіх представлених. Для цього вам потрібно змінити порядок настройки, тобто встановити вищий пріоритет дисковода (зазвичай це робиться установкою в поле First Device імені вашого CD/DVD-дисковода). Тепер вставте потрібний вам диск і натисніть клавішу F10 і Enter. Якщо комп'ютер почне перезавантаження, ви все зробили правильно. Після перезавантаження комп'ютер відразу ж почне зчитувати інформацію з компакт-диска.
4
Після завершення роботи обов'язково ще раз перезавантажте комп'ютер. Після чого знову перейдіть в CMOS Setup. Зробіть так, щоб жорсткий диск знову мав перевагу над оптичним диском (зазвичай це робиться установкою в поле First Device імені вашого жорсткого диска). Потім збережіть зміни, натиснувши клавіші F10 і Enter.