Як вставити пісню в блог.

На даний момент особисті інтернет-щоденники, більш відомі як блоги, стають досить популярними. Все більша кількість користувачів, захоплюючись їх створенням, замислюється над модернізацією свого ресурсу для досягнення його оригінальності і несхожості на інші інтернет-щоденники. І одним із способів таких перетворень є інтеграція музичних композицій у блог.
Інструкція
1
Для того щоб інтегрувати яку-небудь музичну композицію в ваш блог, скористайтеся спеціальними інтернет-сервісами, яких налічується досить велике кількість. Основна їх відмінність полягає в зовнішньому вигляді музичного плеєра, які вони надають. Одним з популярних сервісів такого типу є ресурс під назвою «Простоплеер». Її повним аналогом є ще один сервіс, який не менш затребуваний в блогосфері - DivShare. Скористайтеся вищепереліченими ресурсами, перейшовши по посиланнях, представленим в розділі «Додаткові джерела».
2
Зареєструйтеся на одному з вибраних сайтів, це набагато спростить подальший процес розміщення музики у вашому блозі. Майте на увазі, якщо ви вже зареєстровані в соціальній мережі Facebook, вам не потрібно проходити повторну реєстрацію на даних сервісах. Досить просто перенести аккуант з одного сайту на інший.
3
Зареєструвавшись в одному з вибраних музичних сервісів, вирушайте на головну сіраніцу і починайте пошук потрібної вам музичної композиції. Якщо в списку файлів не виявилося тієї композиції, яку ви шукали, можна завантажити її самостійно. Потім, якщо ви знайшли свою композицію або завантажили її, зробіть копію HTML-коду, щоб вставити його в свій блог.
4
Після цього вам слід повернутися на сторінку свого блогу і вставити скопійований код в свій пост чи коментар або розмістити його в будь-якій частині сайту (для цього відкрийте html-редактор і скопіюйте в потрібне місце код плеєра). Після того як запис була опублікована, ви побачите плеєр, за допомогою якого і можна буде слухати музику. Для цього вам всього лише потрібно натиснути стандартну кнопку Play поруч з композицією.