Як в Фотошопі вирізати печатку. Як вирізати печатку в фотошопі.

Послідовність дій, вироблена при відділенні від фону якого-небудь фрагмента в Adobe Photoshop, сильно залежить від його типу. Так, якщо потрібно вирізати печатку, не варто використовувати стандартні інструменти виділення. Слід взяти до уваги той факт, що зображення печатки хоч і сильно фрагментована, але має приблизно однаковий колір.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - зображення, що містить печатку.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop графічний файл, що містить зображення печатки. У меню File виберіть пункт "Open ..." або "Open As ...", або скористайтесь відповідними клавіатурними скороченнями Ctrl + O або Ctrl + Alt + Shift + O. У діалозі перейдіть до потрібного каталогу, виділіть файл і натисніть кнопку «Відкрити».
2
Для зручності подальшої роботи перенесіть фрагмент зображення, що містить печатку, в новий документ. Активуйте інструмент Rectangular Marquee. Створіть з його допомогою прямокутну область виділення навколо друку. Скоректуйте розміри виділення, вибравши в головному меню пункти Select і Transform Selection. Скопіюйте фрагмент в буфер обміну, натиснувши Ctrl + C або вибравши пункт Copy в меню Edit. Натисніть Ctrl + N або виберіть "New ..." в меню File. У списку Preset діалогу New виберіть значення Clipboard. Натисніть кнопку OK. Натисніть клавіші Ctrl + V або виберіть пункт Paste в меню Edit.
3
Виділіть основні фрагменти зображення печатки за кольором. Встановіть зручний масштаб перегляду за допомогою інструменту Zoom. У головному меню виберіть пункти Select і "Color Range ...". У списку Select відобразився діалогу Color Range виберіть пункт Sampled Colors. Значення параметра Fuziness встановіть в 1. Активуйте опцію Image. У списку Selection Preview виберіть Quick Mask. Натисніть кнопку Add to Sample. Клікніть по декількох точках зображення печатки, які мають максимально розрізняються кольору. Збільште значення Fuziness, підібравши його таким чином, щоб виділення максимально охопило друк, але при цьому не торкнувшись занадто широкі суміжні області. Натисніть кнопку OK.
4
Скоректуйте область виділення. Увійдіть в режим швидкої маски. Натисніть клавішу Q або кнопку Edit in Quick Mask Mode в інструментальній панелі. Виберіть кисть із зручними для роботи параметрами (тип, діаметр і жорсткість). Встановіть чорний колір переднього плану і видаліть зайві області виділення. Встановіть білий колір переднього плану і додайте виділення в потрібних місцях. Вимкніть режим швидкої маски тим же способом, яким він був активований.
5
Виріжте друк. При необхідності помістити її в буфер обміну, просто натисніть Ctrl + C. Якщо ж «чисте» зображення печатки потрібно зберегти для подальшого використання, інвертуйте виділення, натиснувши Ctrl + Shift + I, видаліть фон натисканням клавіші Del і знову інвертуйте виділення. Виберіть у меню пункти Image і Crop. Потім натисніть Ctrl + Shift + S або виберіть пункт "Save As ..." в меню File.