Як активізувати енергію.

Почуття хронічної втоми і млявість - це незмінні супутники сучасного життя. Постійний поспіх, стреси, хронічне недосипання, все це негативно позначається на енергетичному потенціалі і призводить до повного занепаду сил. Відновити та активізувати енергію можна за допомогою простих і доступних засобів.
Інструкція
1
Щоб активізувати енергію, ваш організм повинен бути відпочив. Відновити життєві сили допоможе режим дня, вставайте і лягайте в один і той же час, це допоможе нормалізувати нічний сон, ви будете почувати себе значно бадьоріше протягом робочого дня.
2
Відмовтеся від шкідливих звичок, до яких відноситься не тільки вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів, але і надмірне вживання кофєїнсодержащих продуктів, переїдання, гіподинамія. Щоб активізувати енергію, вживайте менше калорій, приділіть значну увагу раціону харчування. Він повинен складатися з великої кількості рослинної їжі і незначного - продуктів тваринного походження.
3
Більше рухайтеся. Фізична активність дозволяє максимально активізувати енергію. Два рази на тиждень відвідуйте фітнес-центр, запишіться в басейн, щодня робіть ранкову зарядку, приймайте контрастний душ. У вихідний день не сидіть біля телевізора з пакетом чіпсів і пляшкою пива, відвідайте парк, сквер, зробите пішу або велосипедну прогулянку лісом. Це активізує кровообіг, і ви будете почувати себе значно бадьоріше і активніше.
4
Два-три рази протягом року приймайте полівітамінні комплекси або харчові добавки з підвищеним вмістом антиоксидантів і селену. Це допоможе вам відновити імунітет і заповнити нестачу вітамінів і мінералів. Перед застосуванням будь-яких комплексів отримаєте рекомендацію лікаря.
5
Уникайте стресів. Ніщо так не забирає сили і життєву енергію, як систематичні стресові ситуацію. Якщо їх не можна повністю уникнути, навчитеся ставитися до всього спокійно, з почуттям гумору.
6
Не забувайте систематично відпочивати, беріть своєчасно відпустку. Трудоголізм призводить до синдрому хронічної втоми значно швидше, ніж все інше разом узяте. Чергуйте працю з відпочинком, міняйте обстановку, відвідуйте нові місця. Свіжі враження заряджають енергією на кілька місяців. Ви будете відчувати прилив сил, бадьорості і гарного настрою.