Як швидко вивчити вірменську мову. Як вивчити вірменську мову самостійно.

Вірменському мови виповнилося 16 століть. Датою відліку є винахід вірменського алфавіту. Це зробило мову письмовим, а значить, і літературним. Сьогодні в світі його використовують близько 6,4 млн осіб. Якщо ви хочете збільшити цю цифру ще на одну людину, почніть вивчати вірменську мову.
Вам знадобиться
  • Словники, підручник вірменської мови, книги і відео вірменською мовою.
Інструкція
1
Те, як швидко ви вивчите вірменську мову, залежить від декількох факторів. Перший з них - це ваша мотивація. Необхідно відповісти на питання, для чого ви хочете вчити іноземну мову. Всі відповіді можна розділити на дві групи. Можна вчити заради доброго знання мови. Тоді вірменську мову буде бажаною метою. А можна вчити для досягнення інших цілей. При цьому вірменський буде лише допоміжним засобом. Наприклад, тривалу подорож по Вірменії або навчання в освітніх установах цієї країни. Другий підхід, вважають психологи, набагато ефективніше і менш енерговитратний для організму.
2
Наступним чинником є можливість вашого занурення в мовне середовище. Вчити вірменську мову на території Вірменії значно простіше. Але й перебуваючи в іншій точці земної кулі ви зможете це зробити. Намагайтеся спілкуватися з носіями мови, слухати вірменську музику і дивитися кіно вірменською мовою з субтитрами російською. Робіть це не час від часу, а щодня.
3
Важливо підібрати відповідну вашим цілям методику вивчення вірменської мови. Виходите з того, якою формою мови ви плануєте користуватися частіше. Якщо письмовій, приділяйте велику увагу вивченню граматики. Вчіть напам'ять правила, робіть перевірочні тести і вправи. Переглядайте книги, газети і сайти вірменською мовою.
4
У разі необхідності освоїти усну мову приділяйте більше часу практиці спілкування і перегляду телевізійних передач на вірменській мові. Коли ви зрозумієте логіку побудови фраз, вам буде значно легше їх формулювати самому.
5
Пам'ятайте, що швидкість вивчення мови залежить від частоти занять і повторення пройденого. Перший час вам доведеться багато раз звертатися до одного й того ж матеріалу. Але по мірі вивчення мови потреба в цьому буде знижуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UPYfmYwFT7Q
Корисна порада
Заведіть собі зошит, в яку будете виписувати цікавлять вас слова вірменською та їх переклад. Перегортайте її в транспорті, в перервах між роботою чи навчанням, перебуваючи в пробках або чергах.