Як швидко помити посуд.

Миття посуду навряд чи може доставити велике задоволення, але за відсутності посудомийної машини ця робота просто неминуча. Щоб максимально швидко впоратися із завданням, необхідно використовувати сучасні мийні засоби і правильно організовувати свою працю.
Вам знадобиться
  • - губка для миття посуду;
  • - миючий засіб для посуду;
  • - очищуючий гель або порошок;
  • - оцет;
  • - лимонна кислота;
  • - йоржик.
Інструкція
1
Швидко помити посуд можна, якщо робити це відразу після їжі. Свіжі забруднення, які не встигли засохнути, швидко відходять від посуду і на миття йде значно менше часу. Складіть весь посуд в раковину, полийте водою, нанесіть на губку кілька крапель миючого засобу для посуду. Такий спосіб допомагає швидко видалити жир. Якщо посуд можна чистити, на губку нанесіть кілька крапель миючого гелю або порошку і додайте 2-3 краплі рідкого миючого засобу.
2
Обполощіть все чистою теплою водою і складіть в сушарку. Посуд, яку ви використовуєте щодня, немає необхідності витирати. До наступного прийому їжі вона чудово самостійно просохне.
3
Якщо ви пообідали, і у вас немає часу на миття посуду, складіть все в раковину і залийте водою. Як тільки у вас з'явиться вільний час, ви без особливих зусиль справитеся з забрудненнями і швидко вимиєте весь посуд, так як вона не засохне і не буде необхідності шкребти прилиплу їжу залізною щіткою.
4
Металеві мочалки допомагають видаляти забруднення, якщо щось пригорить або закоптиться. Але якщо ви не плануєте тривалий час стояти біля раковини і чистити сковороди і каструлі за допомогою залізних щіток, відразу після приготування їжі капніть в каструлю або сковорідку кілька крапель миючого гелю, налийте гарячу воду, залиште на 2-3 години, після чого ви зможете очистити все досить швидко, не прикладаючи значних зусиль.
5
Посуд з-під яєць, тіста, молока, кефіру мийте холодною водою, а потім використовуйте гарячу воду. Це допоможе швидко впоратися з забрудненнями.
6
Щоб швидко відмити запах риби, квашених овочів, використовуйте столовий оцет або лимонну кислоту.
7
У посуд з вузьким горлом відразу після використання наливайте воду, потім мийте за допомогою йоржика і миючих засобів.
8
Наліт на чайній посуді знімайте з допомогою жорсткої губки і чистячих засобів.
Від чистоти вікон залежить не тільки затишок у домі, а й настрій. Забруднені скла затримують сонячні промені, це не тільки заважає світлу проникнути в будинок, але і навіває на його мешканців тугу і депресію. Традиційно вікна миють після літнього та зимового сезону.
Вам знадобиться
  • - ганчірки з мікрофібри;
  • - аерозолі для чищення вікон;
  • - нашатирний спирт;
  • - тепла вода.
Інструкція
1
Миття вікон мало кому приносить задоволення, тому практично всі господині мріють впоратися з цим якомога швидше, але при цьому не мати розлучень на стеклах. Щоб максимально прискорити процес, використовуйте ганчірки з мікрофібри, які легко вбирають вологу, швидко прополіскуються, не залишають розводів і патьоків.
2
Не використовуйте миючі засоби для посуду. З їх допомогою ви не впораєтеся із завданням швидко, так як вам доведеться довго і ретельно позбавлятися від піни, від якої на стеклах кілька годин будуть залишатися розводи, а ганчірку доведеться багато разів полоскати в чистій воді.
3
Найбільш швидкий спосіб впоратися з забрудненнями на віконних рамах і стеклах - це використовувати сучасні засоби в аерозолях з вмістом спирту. Спочатку ретельно окропити рами, через 5 хвилин ви без особливих зусиль видаліть сухою чистою ганчіркою з мікрофібри всі забруднення.
4
Потім візьміть чисту ганчірку, злегка збризніть скла і ретельно протріть. Якщо скла дуже забруднені, вам доведеться взяти третю ганчірку і повторити процедуру. При цьому рами і скла будуть абсолютно чистими, і вам не доведеться мати справу з відрами, тазиками, мильними розводами і газетами, якими потрібно натирати скла з тієї причини, що ганчірка просто не може прибрати піну, скільки б ви її ні полоскали у чистій воді .
5
Помити вікна швидко можна і без використання спеціальних засобів. Для цього вам буде потрібно нашатирний спирт і тепла вода. Додайте на 5 літрів води 10 столових ложок нашатирного спирту, розділіть обсяг на дві частини. В одній ємності ви будете змочувати ганчірку і протирати рами, в іншій - чисту ганчірку, щоб протирати скла.
6
Далі вам потрібно дві чисті сухі ганчірки, одна для рам, інша - для стекол. Помити вікна з нашатирним спиртом можна не менш швидко, ніж при використанні аерозольних балонів, єдиний недолік полягає в тому, що процедура більш клопітна.