Як відкрити спеціалізований магазин.

Ідея відкрити спеціалізований магазин, в якому продаватиметься обмежений асортимент товарів, хороша тим, що для її реалізації, як правило, не потрібно просторих приміщень. Це значить, що вартість оренди не буде дуже великою. Водночас вузька спеціалізація передбачає вузькості вибору. Нехай це буде товар одного найменування, але він може бути представлений ширше, ніж в звичайному магазині.
Інструкція
1
Виберіть напрямок, яким ви хочете займатися. Проведіть маркетингове дослідження, визначитеся з урахуванням того місця, де буде розташований магазин. Можливості тут найрізноманітніші - від елітного алкоголю, парфумерії, натуральної косметики та штор до чаю-кави і овочів-фруктів.
2
Зареєструйте підприємство. У більшості випадків вам достатньо буде оформити себе як приватного підприємця без утворення юридичної особи. В тому випадку, коли в магазині будуть продаватися продукти, вам буде потрібно оформити дозвіл від СЕС, а також служби пожежної безпеки, державної торгової інспекції. Укладіть договір на обслуговування касових машин, іншого торгового обладнання, яке буде встановлено в магазині. На все це може піти до 2-3 місяців.
3
Візьміть в оренду або викупити приміщення, яке за своїм розташуванням зможе забезпечити вам необхідний купівельний попит. Врахуйте, що в ньому мають бути підсобні приміщення, склад, санвузол. Зробіть приміщення магазину приємним для покупців, продумайте його оформлення з урахуванням специфіки товару. Тут дрібниць не буває, а в невеликих приміщеннях забезпечити затишок буде нескладно.
4
Організуйте поставку товару. Не варто розпорошуватися на співпрацю з великою кількістю постачальників. Вузька спеціалізація магазина тим і хороша, що можна обмежитися двома-трьома надійними постачальниками якісного товару. Ви можете деякий час співпрацювати і з великою кількістю постачальників, але через деякий час зупиніться на тих, у кому впевнені.
5
Формуйте асортимент з урахуванням переваг покупців. Відстежуйте товари, які користуються найбільшим попитом, забезпечте їх постійну наявність у продажу. Водночас в спеціалізованому магазині має сенс влаштовувати презентації нових видів товару і знайомити з ними своїх покупців. Не варто займати полки і простір магазину сторонніми товарами, у нього має бути своє «обличчя».
6
Доброзичливий і кваліфікований персонал може значний вплив на виручку в спеціалізованому магазині. Наберіть тих, хто любить і хоче працювати, проведіть навчання. Продавці повинні досконально знати весь товар і вміти представити покупцеві весь асортимент, розповісти про якості і відмінностях кожного представленого найменування.