Як витягти інформацію.

Уявіть, що у вас є улюблений диск, на який записана певна інформація (музика, фільми, фото або гри). Як тільки ви його вставили в CD/DVD-привід комп'ютера, система видає помилку - з'явилося діалогове вікно з повідомленням, що диск неможливо відкрити. Причин того, що сталося може бути багато: при запису інформації на диск, ваш комп'ютер несподівано "завис", який-небудь збій при записі диска, або проводили запис на великій швидкості. Але чи є шанс вдалого відновлення роботи диска?
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення IsoBuster.
Інструкція
1
Вставте ваш диск, який перестав читатися CD/DVD-приводом. Перевірте ще раз на можливість його прочитання. Зайдіть в «Мій комп'ютер» - якщо значок диска постійно моргає, але не може завантажитися, значить, проблема в завантажувальному секторі диска. Для читання такого диска необхідно закачати з мережі інтернет програму IsoBuster.
2
Запустіть програму. Перед вами з'явиться головне вікно програми IsoBuster pro.
3
Наведіть мишку на верхню строчку з ім'ям приводу. Натисніть на цей рядок - зі списку виберіть привід, в якому зараз знаходиться пошкоджений диск.
4
У вікні з'явиться вміст вашого диска, навіть якщо система не змогла вважати дані з диска. Також ця програма автоматично визначить ім'я вашого диска і покаже в поточному вікні.
5
Виділіть всі потрібні файли лівою кнопкою миші - натисніть правою кнопкою миші на виділених файлах - в контекстному меню виберіть першу зверху рядок Extract Objects (Витягти/розпакувати об'єкти).
6
У новому вікні необхідно вибрати місце розташування для видобутих з пошкодженого диска файлів. Виберіть певну папку і натисніть "ОК".
7
Програма приступила до вилучення файлів з диска, це може зайняти значну частину часу. По закінченню даної процедури, всі витягнуті файли опиняться в каталозі, вказаний при запуску відновлення файлів.