Як відкрити телефон Nokia.

Мобільні телефони Nokia збираються з надійних компонентів, здатних працювати без перебоїв роками. Але при падінні в такому апараті може розбитися дисплей, а в телефоні зсувний або розкладний конструкції через кілька років експлуатації може зноситися шлейф. Для заміни цих деталей мобільник доведеться відкрити.
Інструкція
1
Переконайтеся, що термін гарантійних зобов'язань на телефон підійшов до кінця. Від'єднайте апарат від периферійних пристроїв: зарядного пристрою, комп'ютера, дротової гарнітури, і т.п. Вимкніть його харчування. Зніміть з нього акумулятор, а потім SIM-карту, а при наявності карти пам'яті - і її. Якщо ви відкриваєте телефон перший раз, працюйте під наглядом і керівництвом досвідченого ремонтника.
2
Використовуючи спеціальний набір викруток (звичайні хрестові не підійдуть - ними можна необоротно пошкодити шліци), виверніть всі гвинти. Деякі з них можуть розташовуватися під накладками. Всі гвинти прикріплюйте до магніту. Запам'ятовуйте або замальовувати, який з них був де розташований.
3
У складного або розсувного телефону спочатку розберіть кришку. Просто підніміть ту половину її корпусу, на якій розташоване прозоре вікно дисплея.
4
Якщо заміну підлягає дисплей, нічого, крім кришки, не розбирайте. Від'єднайте його роз'єм, акуратно зніміть індикатор за краї, встановіть правильної стороною іншій, того ж типу, а потім приєднайте його.
5
У разі ж, якщо змінюється шлейф, продовжите розбирання. У телефону зсувний конструкції пересуньте кришку в таке положення, в якому відкривається доступ до додаткових гвинтів підстави. Виверніть і їх. Відкрийте підставу.
6
Від'єднайте шлейф від плати кришки. Якщо вона зсувна, зніміть її з санчат. Від'єднайте протилежний кінець шлейфа від плати підстави. Якщо передня камера знаходиться прямо на шлейфі, переставте її на новий, правильно зорієнтувавши її в роз'ємі. Огляньте старий шлейф і зігніть так само новий. Підключіть останній до плати підстави, потім надіньте кришку на санчата, пересуньте в положення, в якому відкривається вікно, і Протягніть шлейф в нього. Правильно покладіть його і підключіть його до плати кришки.
7
Зібравши телефон в зворотному порядку, встановіть в нього всі зняті елементи. Перевірте, чи працює він.