Як оформити кімнату до дня народження. Як прикрасить кімнату іменинниці в картинках.

День народження - свято веселе, довгоочікуваний і особливий. Іменинник на кілька миттєвостей стає дитиною, очікуючи несподіваних сюрпризів, подарунків і, звичайно ж, приходу гостей. Щоб день народження став радісним для гостей і винуватця торжества, необхідно оформити кімнату і постаратися, щоб квартира придбала по-справжньому святковий вигляд.
Вам знадобиться
  • - фотографії;
  • - кулі;
  • - стрічки;
  • - плакати;
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - квіти;
  • - фломастери.
Інструкція
1
Щоб прикрасити кімнату, можна, звичайно ж, запросити фахівців, які гарненько попрацюють над святковим інтер'єром. Але набагато цікавіше оформити приміщення самостійно, адже можна в цьому плані навіть переплюнути професіоналів (якщо це йде від душі), головне - фантазія, маса вільного часу, бажання здивувати і порадувати іменинника. Так як сюрприз все-таки повинен залишатися сюрпризом, нарядите кімнату непомітно для винуватця торжества.
2
Придбайте в магазині якомога більше різнокольорових кульок (половина з яких повинна бути надута гелієм). Прикрасьте кімнату по периметру надутими кульками та скріпленими між собою. Можете створити цікаву композицію у вигляді арки або серця, скріплюючи між собою кульки. Прив'яжіть до гелієвим кулям довгі різнобарвні стрічки, за допомогою ножиць загорніть їх спіраллю і опустіть під стелю.
3
Якщо винуватиця торжества - дівчина, тоді рекомендується оформити кімнату живими квітами. Розосередьтеся композиції і окремо квіти по всій кімнаті. Але в цьому випадку доведеться витратити круглу суму грошей, зате враження іменинниці від такої краси вас, безсумнівно, порадують. Серед такої кількості живих квітів вона відчує себе справжньою принцесою. Бажано, щоб квіти були саме ті, які найбільше подобаються дівчині.
4
Внесіть трохи гумору в оформлення квартири. Виріжте з ватману лист, який буде нагадувати розкритий сувій, і розфарбуйте його відповідним кольором. Красивими буквами напишіть те, що протипоказано робити іменинникові в цей день і головні вимоги, повісьте на двері. Наприклад: забороняється сумувати, нудьгувати, рано лягати спати і поодинці поглинати торт. Вимоги: веселитися до упаду, танцювати, стрибати, голосно і завзято сміятися, а також зустрічати гостей жартами і примовками. Кожен прийшов гість на свято може внести свої побажання та рекомендації в цей лист за допомогою кольорового фломастера.
5
При оформленні кімнати не обійтися без стінгазет і унікальних вітальних плакатів, а також розтяжок створених своїми руками. В центрі розтяжки помістіть фотографію іменинника, а навколо приклейте барвистий колаж (вирізані картинки з журналів) з тих предметів, які ви насправді бажаєте винуватцю торжества.
6
Заздалегідь підготуйте смішні фотографії іменинника, зроблені за допомогою програми «Фотошоп» і поставивши особа в різні життєві ситуації. Знизу можна зробити цікаві та смішні підписи, які явно порадують і порадують усіх присутніх гостей. Найголовніше - не виходьте за рамки пристойності, інакше можна не на жарт розладнати і розсердити винуватця торжества.