Як одягти чоловіка.

Заміжньої жінці варто подумати не тільки про власну зовнішність, а й про те, щоб її чоловік виглядав гідно. Якщо він не здатний правильно підібрати для себе гардероб, дружині варто допомогти йому в цій нелегкій справі. Прогуляйтеся по магазинах разом і допоможіть чоловікові зорієнтуватися в морі модних речей.
Інструкція
1
Проведіть інспекцію гардероба чоловіка. Викинете речі, прийшли в непридатність: розтягнулися светри, непарні шкарпетки та рукавички, джинси зі зламаною блискавкою. Позбавтеся від одягу не за розміром - відверто вузькі джемпери і брюки вашому чоловікові навряд чи знадобляться.
2
Оберіть основне стильове напрям, в якому буде витримана новий одяг. Враховуйте місце роботи чоловіка і його спосіб життя. Офісному працівнику, змушеному дотримуватися суворого дрес-код, будуть потрібні ділові костюми, краватки і сорочки. Людині вільної професії буде затишніше в трикотажних джемперах і кардіганах, футболках та джинсах.
3
Не купуйте зайвих речей. Наприклад, керівнику, який проводить більшу частину часу в офісі, знадобиться 2-3 костюма нейтрального кольору і 7-10 сорочок. Черевики, ремені, краватки, шарфи і сумки повинні відповідати загальному стилю одягу.
4
Враховуйте переваги чоловіка. Чи не примушуйте його носити речі, в яких йому незатишно. Більшість чоловіків вважає за краще чорно-сіру гаму і насторожено ставиться до костюмів коричневих тонів. Рожеві сорочки, лимонно-жовті светри та інші модні новинки вони теж можуть не оцінити. Однак трапляються й винятки. Щоб уникнути непорозумінь, вибираючи речі незвичайних квітів, обов'язково дізнайтеся думку чоловіка.
5
У пошуках гарного одягу не обмежуйтеся відділами великих мережевих магазинів. У дорогих бутіках чоловічого одягу часто влаштовують розпродажі. Під час сезонних сейлів там можна придбати відмінні сорочки, светри з кашеміру та взуття хороших брендів за третину первісної ціни. А термін життя таких речей істотно вище, ніж у одягу масових марок.
6
Купуючи одяг, віддавайте перевагу речам, що не вимагає складного догляду. Ідеальний варіант - одяг, яка добре переносить машинне прання. Якщо светри і куртки показана тільки суха чистка, підшукайте інші моделі. Те ж стосується одягу з натуральної вовни, яка швидко починає блищати, або лляних речей, що постійно потребують прасці. Якщо ви не готові витрачати час на приведення їх у порядок, купіть що-небудь простіше.