Як відповісти на привітання з Різдвом.

Вітаючи один одного з Різдвом, люди проявляють увагу, добре ставлення до людини, прагнуть побажати йому безлічі благ і подарувати позитивні емоції. Але не завжди є час заздалегідь підготувати відповідні презенти. Щоб уникнути неприємних ситуацій, краще мати в запасі кілька експрес-методів, щоб грамотно відповісти на привітання з Різдвом.
Вам знадобиться
  • - різдвяні листівки;
  • - шоколадки, імбирні пряники, випічка;
  • - корзинка;
  • - пляшка вина;
  • - невеликі презенти (тематичні магніти, закладки, тримачі для паперів і пр.).
Інструкція
1
Обов'язково дайте відповідь на листівку з привітанням, що прийшла по електронній пошті або в соціальній мережі. Звичайно, це найпростіший спосіб привітання, а й в нього відправник вкладає частинку себе. Також відправте людині красиву картинку, кілька віршованих або прозових рядків з добрими побажаннями.
2
Заготовте заздалегідь декілька листівок різного формату. Купіть їх напередодні свята або за кілька місяців до нього. Якщо не володієте красномовством, вибирайте ті, де присутня велика кількість типографського тексту. Заповніть порожні місця красивими наклейками, малюнками, візерунками і обов'язково поставте свій підпис. Такі листівки нехай завжди будуть у вашому домі, щоб мати можливість відповісти на будь-яке раптове поздоровлення.
3
Різдво - домашній, затишний свято, тому дуже цінуються речі, зроблені своїми руками. Дайте відповідь на привітання за допомогою самостійно виготовленого пирога або печива. Красиво укладіть його в плетений кошик, зверху накрийте невеликої тканої серветкою в тонах свята (наприклад, червоні, білі, золоті). Такі відповідні дари будуть з великою радістю прийняті в кожному будинку. На корзинку прикріпіть невелику бирочку: «З вдячністю за ваше привітання ...».
4
Листівку також можете зробити самостійно. Для цього придбайте папір, кольоровий картон, спеціальні наклейки, маркери, нитки, різні намистинки, конфетті, додаткову фурнітуру. Приклади саморобних листівок подивіться в інтернеті. Виберіть ту, яка сподобається вам найбільше, приготуйте необхідні елементи. Коли будете робити листівку не спирається тільки на обраний зразок, сміливо відходите від нього, довіряючи своїй фантазії.
5
Оформіть пляшку вина в спеціальний подарунковий пакет. Використовуйте блискітки, тканина, стрічки для створення оригінальної упаковки. Звичайно, попередньо дізнайтеся, який сорт воліє чоловік.
6
У відповіді на привітання з Різдвом важливий текст. Можете вимовити його усно, піднісши невелику дрібничку, письмово, якщо будете дарувати листівку. Не обов'язково вказувати, що ваш презент - відповідь на подарунок людини. Просто побажайте гарного настрою, щастя, сімейного тепла в це світле свято. Одержувач обов'язково оцінить вашу щирість.
Свята. Скільки їх було у вашому житті, і скільки буде ще? Вітаєте ви, вітають вас. Чи потрібно щось відповідати у відповідь на привітання? За правилами гарного тону, і якщо ви вихована людина, відповідати обов'язково потрібно. Свята бувають різні, і відповідь ваш може бути різним. Залежить він і від того, хто вітає: близькі друзі, знайомі, родичі, колеги, сусіди або просто проходить по вулиці чоловік. Поздоровлення можуть надійти через різні джерела: особисто, листом, смс, електронною поштою, телеграмою або по телефону.
Інструкція
1
На новорічне привітання можна подякувати і відповісти власним привітанням.
2
На привітання з днем народження особисто або по телефону - просто подякувати чи сказати спасибі. На лист, електронний лист, поштовий лист обов'язково потрібно відреагувати і відповісти словами подяки за те, що про вас не забули і згадали важливу для вас подію, в будь-якій доступній вам формі.
3
На свято 8 березня, якщо вас привітала жінка, потрібно подякувати і привітати її у відповідь. Якщо чоловік, подякувати. Ступінь вираженості емоцій повинен виходити зі ступеня наближеності до вас даного мужчіни.На 23 лютого вчинити аналогічно. Чоловіка привітати у відповідь, а жінці висловити слова подяки.
4
На всенародні свята можна відповісти "Спасибі, і вам того ж".
5
На святе свято пасхи поздоровлення звучать особливі, і відповідь на них повинен бути відповідним. Вітання звучить «Христос Воскрес», відповідь має бути «Воістину Воскрес».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XtfCP6PZFhY