Як обмотувати ключку.

Звичку обмотувати ключку деякі хокеїсти вважають ізжівшей себе. Але все ж зустрічаються гравці, які бачать безліч переваг у використанні саме такий ключки. Для обмотки вам необхідно придбати в спортивному магазині трейп або матерчату ізоляційну стрічку.
Вам знадобиться
  • - трейп або матерчатий изолента.
Інструкція
1
Обмотка держака клюшкіПоставьте ключку перед собою і переконайтеся, що її кінець знаходиться на рівні ваших очей. Якщо ключка вище - відпиляйте зайве. Відмотайте від ролу приблизно 30-40 см трейпа і закріпіть кінчик на самому верху держака ключки. Відмотати шматок стрічки скрутіть в тугу мотузку і накрутіть її на держак, зберігаючи відстань між витками 3-5 см. Потім, не скручуючи, намотайте другий шар стрічки до верху ключки. Останній виток повторіть кілька разів, щоб під час гри краще відчувати кінець ключки. Всього ви повинні обмотати 10-15 см держака. Обмотка дозволяє краще відчувати край ключки, а також дає можливість при необхідності швидше її підняти.
2
Обмотка гака клюшкіПроізводіте обмотку, починаючи з п'яти ключки або з її мису - як вам зручно. Робіть це якомога ретельніше, сильно натягуючи стрічку. Щоб продовжити термін служби гака, перед тим як ви почнете його обмотувати, наклейте смугу трейпа на те ребро, яке під час гри стикається з льодом. Вертикальну частину гака обмотувати не потрібно - це тільки збільшить масу ключки. З цієї ж причини не рекомендується накручувати кілька шарів трейпа - для хорошого зчеплення з шайбою досить і одного шару обмотки.
3
Наклейки на крюкАльтернатівним способом захисту гака ключки від вологи і пошкоджень, а також поліпшення контролю над шайбою і підвищення точності кидка, є спеціальні наклейки. У комплект входять 2 наклейки, які приклеюються на гак з різних сторін. Основні переваги використання наклейок, а не трейпа - їх невелика вага і простота використання. Трейп збільшує вагу ключки приблизно на 100 г, а наклейки всього на 15 м Окрім цього, наклейки виглядають дуже естетично і мають стильний дизайн: їх виробляють різних кольорів, з гербами клубів, зображеннями і написами. Завдяки наклейкам до гака НЕ налипають лід і сніг, що дуже важливо під час гри.