Як купити дешеву квартиру.

Якщо ви хочете купити дешеву квартиру , то важливо знати з чого складається її вартість. Вона виходить з багатьох чинників. Наявність при купівлі ланцюга посередників, благополуччя району, ступеня віддаленості від центру міста, віку будинку, в якому знаходиться дана квартира, розвитку соціальної інфраструктури району.
Інструкція
1
Для покупки дешевої квартири здійснюйте угоду покупки з продавцем. Не купуйте через посередників. Вартість квартири "з перших рук" дешевше в рази. Але, при такій покупці, потрібно добре розбиратися в тонкощах оформлення необхідних документів.
2
Нові квартири дешевше на стадії котловану для фундаменту. Якщо вас влаштовує варіант почекати, то це найкращий вибір.
3
В районах з неблагополучною кримінальною ситуацією квартира обійдеться дешевше, ніж в благополучних районах. Якщо у вас є діти, то варто задуматися над цим пунктом.
4
У віддалених районах від центру міста вартість житла дешевше. Купуючи квартиру в спальному районі, переконайтеся, що на роботу доберетеся вчасно. З'ясуйте, який ходить транспорт, наскільки регулярно.
5
У старих будинках, з проржавілими трубами і забитої системою опалення, теж можна купити дешевший варіант квартири.
6
На першому поверсі і на останньому квартира коштуватиме дешевше.
7
В районах, де мало шкіл і дитячих садів, а також де не розвинені центри дозвілля дітей та підлітків, вартість житла менше.
8
Благополучна екологічна обстановка району і красивий вид з вікна збільшують вартість квадратних метрів.
9
Визначтеся, що саме важливо для вас, а на що ви просто закриєте очі. І можете сміливо шукати дешеві варіанти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L12dZKP8HO4