Як оновити драйвер модему.

Для роботи більшості периферійних пристроїв необхідна наявність драйверів або спеціального програмного забезпечення. Для оновлення драйверів модему необхідно спробувати всі доступні методи.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Основна маса USB-модемів, призначених для виходу в інтернет через канали GPRS або 3G, мають певний обсяг внутрішньої пам'яті. Саме в ній можуть зберігатися файли драйверів. Увімкніть комп'ютер і підключіть до нього USB-модем.
2
Почекайте деякий час, поки операційна система виконає автоматичний пошук драйверів. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і перевірте наявність нового зовнішнього накопичувача. Відкрийте його вміст і запустіть програму-інсталятор.
3
Якщо такий додаток відсутній, перейдіть до властивостей пункту «Комп'ютер», доступного в меню «Пуск». Відкрийте посилання «Диспетчер пристроїв».
4
Знайдіть обладнання, позначене знаком оклику. Відкрийте його властивості, клікнувши правою кнопкою миші по назві модему. Перейдіть в підменю «Драйвер» і натисніть кнопку «Оновити». Для початку вкажіть автоматичний режим пошуку файлів.
5
Повторіть описаний алгоритм, вибравши пункт «Установка з вказаного місця». Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть USB-накопичувач, вбудований в модем. Дочекайтеся завершення установки робочих файлів.
6
Спробуйте знайти необхідне програмне забезпечення, відвідавши сайт розробників 3G-модема. Крім того, деякі драйвери можна знайти на сайті провайдера, до якого здійснюється підключення через модем.
7
Завантажте з вказаних сайтів програмне забезпечення і виконайте його установку. Під'єднайте модем і спробуйте активувати роботу пристрою.
8
У комплекті з портативними DSL-модемами і маршрутизаторами, як правило, поставляються спеціальні диски. Вставте вказаний накопичувач в привід. Дочекайтеся автозапуску диска.
9
Виконайте установку запропонованих програм, використовуючи покрокове меню. Перезавантажте комп'ютер і маршрутизатор після виконання цієї процедури.