Як на клавіатурі зробити серце. таблиця знаків яких немає на клавіатурі.

Сучасні програми використовують в роботі набори символів з Юнікод-таблиці, що вміщає в себе більше десяти тисяч знаків. Зрозуміло, розмістити таку кількість літер, цифр та знаків на клавіатурі комп'ютера неможливо, але це не означає, що доступ до них закритий для користувача. Витягти з Юнікод-таблиці, наприклад, символ серця нескладно і зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Запустіть системне додаток «Таблиця символів». У будь-якій сучасній версії Windows це можна зробити через головне меню ОС, вибравши посилання з такою ж назвою в секції «Службові» підрозділу «Стандартні» розділу «Всі програми». У Windows 7 все простіше - натисніть клавішу Win, наберіть «та» і натисніть Enter.
2
«Таблиця символів» містить тисячі осередків, в одну з яких поміщено і потрібне вам сердечко. Щоб не перелопачувати всю таблицю, встановіть фільтр - виставте прапорець у чекбоксі «Додаткові параметри», а потім виберіть у випадаючому списку «Угрупування» рядок «Діапазони Юнікоду». До основного вікна програми додасться ще одне, що містить назви груп символів - виберіть у ньому «Символи і значки». Серед залишилися після фільтрації нотних знаків, смайликів і карткових символів виберіть серце - клікніть на його осередку в таблиці двічі.
3
Помістіть значок в буфер обміну, натиснувши кнопку «Копіювати». Потім перейдіть у вікно програми, в документ якою ви хочете помістити цей символ, встановіть курсор введення в потрібну позицію і натисніть клавіші Ctrl + V, щоб вставити вміст буфера.
4
Якщо серце треба помістити в документ Word, замість системної таблиці символів можна використовувати її аналог, вбудований в текстовий процесор. Щоб його викликати на екран перейдіть в меню програми на вкладку "Вставка" і в випадаючому списку «Символ» виберіть пункт «Інші символи».
5
Тут фільтрації не передбачено, але є можливість швидко переміститися до потрібної групи символів, вибравши її в випадаючому списку «Набір» - встановіть в ньому значення «Різні символи». Клікніть в таблиці клітинку з серцем і натисніть кнопку «Вставити». Використання цієї таблиці замість системної зручно тим, що після вибору будь-якого символу він потрапляє в «хіт-парад» і стає доступний у випадаючому списку «Символ» на вкладці «Вставка». Тобто при наступній вставці в текст можна буде обійтися без виклику таблиці.