Як відновити пароль на ноутбуці.

Для захисту важливих відомостей, що зберігаються на жорсткому диску мобільного комп'ютера, багато хто використовує можливість установки паролів. Якщо ви забули задану комбінацію, приступите до відновлення доступу до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • набір викруток.
Інструкція
1
Скидання пароля на мобільному комп'ютері здійснюється шляхом відключення спеціального елемента живлення. Для отримання доступу до цієї батареї розберіть корпус вашого ноутбука. Вимкніть мобільний комп'ютер від мережі змінного струму.
2
Вийміть акумуляторну батарею з відсіку. Як правило, для цього існують спеціальні повзунки. Пересуньте їх в потрібне положення і вийміть елемент живлення. Приступите до розбору корпусу ноутбука.
3
З використанням хрестової викрутки викрутити гвинти, що притискають нижню стінку мобільного комп'ютера. При роботі з деякими моделями ноутбуків необхідно попередньо витягти наступні пристрої: жорсткий диск, DVD-привід і модулі оперативної пам'яті. Для цього відкрийте потрібні лотки.
4
Після вилучення всіх гвинтів від'єднайте нижню стінку мобільного комп'ютера. Якщо здійсненню цього процесу заважають шлейфи, від'єднайте їх від конекторів. Обов'язково запам'ятайте призначення кожного кабелю.
5
Вийміть елемент живлення з гнізда. Акуратно замкніть оголилися контакти викруткою. Через 10-15 хвилин встановіть BIOS-батарейку в гніздо. Зберіть ноутбук, попередньо підключивши всі потрібні шлейфи та кабелі.
6
Якщо елемент живлення опинився запаяний в гніздо, знайдіть кнопку з написом CMOS Reset. Натисніть її і утримуйте протягом 10 секунд. Іноді замість кнопки можуть бути присутніми окремі контакти, підписані аналогічним чином. У разі виявлення таких пинов, замкніть їх викруткою.
7
Після завершення складання мобільного комп'ютера підключіть всі раніше витягнуті пристрою. Увімкніть ноутбук і відкрийте меню BIOS. Встановіть новий пароль, якщо ви хочете й далі забезпечувати високий рівень безпеки ваших даних. Врахуйте, що для скидання пароля, встановленого в системі Windows, не підійде жоден механічний метод.