Як вибрати мікрофон для комп'ютера.

Для повноцінного використання деяких комп'ютерних програм необхідна наявність мікрофона. Ці пристрої відрізняються цілим рядом характеристик, які слід враховувати при виборі відповідного комп'ютерного мікрофона.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте використовувати мікрофон виключно для спілкування в інтернеті, придбайте обладнання, що встановлюється на стіл або іншу поверхню. Дані пристрої мають порівняно низькою якістю прийому сигналу. Як правило, вони фіксують всі сторонні шуми, коливання повітря при видиху.
2
Для частого використання виберіть пристрій, наділене спеціальним кріпленням. Такі мікрофони легко вішаються на комір або краватку. При роботі з таким обладнанням вам не доведеться постійно регулювати його положення, що дозволить досягти стабільного рівня сигналу.
3
Виберіть мікрофон з функцією придушення зовнішнього шуму. Такі пристрої автоматично «вирізають» статичний сигнал, тим самим покращуючи якість запису. Варто відзначити, що багато програм, призначені для голосового спілкування, також володіють подібною функцією.
4
Приділіть увагу ще одному типу комп'ютерних мікрофонів - гарнітурам. Вони являють собою симбіоз внутрішнього навушника і пристрої захоплення звукового сигналу. Їх використання дозволяє не купувати додаткові навушники для спілкувань в мережі.
5
Якщо ви постійно використовуєте програми голосового спілкування, придбайте Bluetooth-гарнітуру. Це поєднання повноцінних навушників і мікрофону дозволить вам слухати улюблену музику і спілкуватися в інтернеті, не перебуваючи при цьому біля комп'ютера.
6
Зупинивши свою увагу на бездротової гарнітурі, обов'язково з'ясуйте важливі характеристики цього пристрою. По-перше, уточніть максимально допустиму віддаленість гарнітури від адаптера, встановленого в комп'ютері. По-друге, переконайтеся в тому, що обладнання передає сигнал без значних затримок.
7
Не забувайте про те, що навіть стаціонарні комп'ютерні мікрофони можуть володіти потрібними вам функціями. Врахуйте це при виборі пристрою захоплення звуку.
Величезна кількість людей вважає за краще використовувати для прослуховування музики на комп'ютері навушники . На прилавках магазинів можна зустріти величезну кількість моделей даних товарів. Важливо вміти правильно вибрати навушники з мікрофоном.
Інструкція
1
Для початку визначте мету придбання навушників з мікрофоном. Якщо ви плануєте використовувати дані пристрій тільки для спілкування або ігор, то вам підійдуть практично будь навушники . Головне, щоб вони були зручними і не давили на голову.
2
Якщо вам потрібні навушники для розмов по Skype або подібним програмам, то придбайте гарнітуру, що складається з одного навушника і мікрофона.
3
Для прослуховування музики рекомендують купувати навушники з високою якістю звучання. Зверніть увагу на діапазон частот, які вони здатні відтворювати. В ідеалі частотний діапазон повинен укладатися в межі 12 Гц - 25 кГц.
4
Зверніть увагу на довжину проводу. Довжина цієї деталі деяких навушників перевищує 4 метри. Це дуже зручно при використанні даної техніки спільно з комп'ютером.
5
Вивчіть зовнішній вигляд навушників. Їх положення повинно регулюватися по чотирьох напрямках: зміна довжини душки і поворот динаміків. В іншому випадку вам буде незручно використовувати дану гарнітуру.
6
З'ясуйте рухливість мікрофона. Якщо мікрофон легко змінює своє положення, вам буде простіше підлаштувати його під себе. Але, одночасно з цим, ви ризикуєте розхитати дане кріплення, що призведе до його непридатності.
7
Не купуйте бездротові навушники в тому випадку, якщо для вас важлива якість їх звучання. Як правило, такі пристрої володіють досить мізерним частотним діапазоном і малою потужністю. Одночасно з цим вам постійно доведеться міняти акумулятори.
8
Підіб'ємо підсумки. Комп'ютерні навушники з мікрофоном повинні бути міцними, мати достатньо довгий кабель, легко регулюватися під форму голови. Подушечки мають бути м'якими, щоб не чинити сильного тиску. Звук повинен бути чистим, але не сильно гучним. Краще не купувати навушники з зовнішніми динаміками, тому що вони можуть створювати багато зайвого шуму, що заважає оточуючим.
Зверніть увагу
Тільки не знаєте, як вибрати навушники для комп'ютера. Зробити правильний вибір вам допоможе знайомство з пристроєм навушників та їх основними характеристиками. Отже, навушники для комп'ютера: як вибрати те, що найбільше підійде саме вам. Давайте дізнаємося, якими взагалі бувають навушники. Як вони влаштовані. І на що варто звернути особливу увагу, вибираючи навушники для комп'ютера.
Корисна порада
Їх використовують в домашніх аудиосистемах, музичних центрах, комп'ютерах, плеєрах, мобільних телефонах, смартфонах і інших портативних пристроях. У даній статті мова піде про вибір навушників для простих любителів якісного прослуховування музики. Порівнюючи навушники з акустичними системами. Як вибрати навушники, на що звернути увагу в першу чергу? В навушниках найважливіше, за великим рахунком, - це якість звучання і комфорт у використанні.