Як годувати красноухих черепах.

Червоновухі черепахи їдять переважно корм тваринного походження, але також із задоволенням поглинають і комбіновані. Потрібно купувати корм, призначений для холоднокровних тварин, хоча вони і з задоволенням їдять корм для собак і кішок, але в ньому набагато більше калорій, ніж потрібно. Іноді можна випускати в акваріум дрібних живих рибок, яких вони надалі з'їдять. В тераріумі обов'язково повинні бути присутніми водорості, інакше черепасі буде некомфортно.
Інструкція
1
Перед годуванням, якщо корм був в холодильнику, його потрібно зігріти до кімнатної температури.
2
Дайте черепасі корм звичним для неї способом. Деякі добре беруть із рук, іншим шматочки корму подають з пінцета або кидають у воду.
3
Щойно черепаха наїлася, зазвичай їй потрібно близько 30 хвилин, залишки корму приберіть з тераріуму. Якщо цього не зробити, то вода дуже швидко починає пропадати і її доводиться міняти на свіжу.
4
В деяких випадках, черепаха виходить є на острівці суші. Якщо її привчити вживати їжу на суші, то проблем зі зміною води не буде. Коли в воду не потрапляють шматочки їжі, її потрібно міняти рідко.
5
Деякі любителі холоднокровних тварин водять своїх вихованців у «ресторан». Для цього набирають воду, звичної для черепахи температури, в таз. Потім акуратно переміщують тварина і годують його, після чого відправляють назад в тераріум. Це робиться для того, щоб зберегти чистоту в місці постійного проживання черепахи .
6
Молодих черепах годують раз на день, а тих, що постарше раз в 2-3 дня. Їжу потрібно давати різноманітну, тваринного і рослинного походження. М'ясо і риба повинні бути нежирних сортів. В їжу можна додавати комплексні вітамінні добавки
Зверніть увагу
Основна їжа для красноухих черепах - м'ясо (яловичина, конина, птах), риба та субпродукти. Баранина і свинина - занадто жирна їжа для черепах, і давати їх небажано. 7. як і де годувати Черепах? Корм повинен бути свіжим, якісним. Якщо він до цього зберігалася в холодильнику, його треба обов'язково зігріти. Красноухие черепахи беруть їжу у воді, хоча після цього іноді виповзають є на берег. У воді корми, особливо тваринного походження, дуже швидко псуються.
Корисна порада
Правильне годування - головна запорука успіху при утриманні прісноводних черепах. Більшість кормів, які зазвичай пропонують червоновухої черепахам (м'ясо, мотиль, кальмар) адекватно тільки за кількістю білка. Молодих черепах (до 2 років) можна годувати щодня. Дорослих черепах слід годувати не частіше 2-3 разів на тиждень. Д.Б.Васільев. І ще від себе особисто хочу додати до статті Дмитра Борисовича таке застереження. При бажанні купити маленьку красноухую черепашку слід враховувати що пропорції щойно ...