Як включити інтегровану відеокарту.

Інтегровані відеокарти являють собою спеціальний чіп, що обробляє і передає відеосигнал. Використання даних пристроїв дозволяє заощадити на придбанні повноцінної відеокарти. Зазвичай такі чіпи використовуються в офісних ПК.
Вам знадобиться
  • - Nvidia Control Panel;
  • - AMD Power Express.
Інструкція
1
При роботі зі стаціонарним комп'ютером зазвичай використовують меню BIOS для зміни активного відеоадаптера. Увімкніть ПК і натисніть потрібну клавішу. Її назва ви можете побачити в стартовому завантажувальному меню.
2
Оберіть меню Video Options або Advanced Settings. У підміню Video знайдіть пункт PCI (AGP). Встановіть для нього параметр Disable. Врахуйте, що іноді необхідно спочатку активувати роботу вбудованого чіпа.
3
Поверніться в головне меню BIOS, кілька разів натиснувши клавішу Esc. Збережіть конфігурацію. Для цього виберіть пункт Save & Exit. Якщо даний метод не допоміг активувати інтегровану відеокарту, вийміть дискретне обладнання.
4
Вимкніть комп'ютер від мережі змінного струму і відкрийте корпус системного блоку. Вимкніть кабель монітора від дискретної відеокарти. Підключіть його до виходу інтегрованого чіпа. Вийміть відеокарту, відсунувши блокировочную засувку. Увімкніть комп'ютер і переконайтеся в тому, що на моніторі присутнє зображення.
5
У мобільних комп'ютерах часто використовують відразу два відеоадаптера. Для перемикання цих пристроїв необхідно встановлювати додаткові додатки. Оновлення драйверів відеокарти, використовуючи ресурси, доступні на офіційному сайті виробників вашого ноутбука.
6
Вибір програми повністю залежить від фірми - виробника центрального процесора, встановленого в мобільному комп'ютері. Виконайте інсталяцію програми Nvidia Control Panel або AMD Power Express.
7
Перезавантажте ноутбук і відкрийте встановлений додаток. У випадку з програмою Nvidia виберіть потрібний відеоадаптер і перейдіть до пункту «Активувати». Дочекайтеся зміни графічного пристрою.
8
При роботі з AMD Power Express просто натисніть кнопку «Низьке споживання енергії GPU». Зміна адаптера, як правило, відбувається без перезавантаження ноутбука.