Як витягнути диск з ноутбука.

Жорсткий диск - один із найуразливіших елементів персонального комп'ютера. При заміні цього пристрою необхідно бути вкрай акуратним. Крім того, важливо правильно вибрати новий вінчестер.
Вам знадобиться
  • набір викруток.
Інструкція
1
Відключіть кабель блоку живлення від мобільного комп'ютера. Вимкніть ноутбук. Переверніть пристрій і вийміть акумуляторну батарею. Вивчіть попередньо тип кріплення цього елемента живлення.
2
Викриття потрібні шурупи, що притримують АКБ. В сучасних ноутбуках використовуються спеціальні засувки. Відсуньте всі доступні регулятори в положення Open. Найчастіше засувки позначені спеціальними знаками у вигляді відкритого замка.
3
Вийміть батарею з корпусу мобільного комп'ютера. Знайдіть відсік, призначений для зберігання розміщення диска. Викриття шурупи і відкрийте кришку цього відділення.
4
Тепер витягніть гвинти, що притримують каретку жорсткого диска. Акуратно відсуньте вінчестер, відокремивши його від конекторів. Витягніть жорсткий диск з корпусу. Вивчіть інтерфейси пристрої.
5
Якщо ви побачили багато окремих пинов, значить даний жорсткий диск має інтерфейс IDE. SATA-вінчестери наділені двома плоскими коннекторами. Придбайте обладнання потрібного формату.
6
Пам'ятайте про те, що для мобільних комп'ютерів необхідно використовувати жорсткі диски з форм-фактором 2.5 дюйма. Після придбання нового вінчестера закріпіть пристрій в каретці, використовуючи збережені гвинти.
7
Встановіть жорсткий диск у відсік мобільного комп'ютера. Підключіть обладнання до коннекторам, зсунувши його в потрібному напрямку. Укрутите контрольні гвинти, які запобіжать відключення жорсткого диска під час використання ноутбука.
8
Закрийте кришку відсіку. Закріпіть її шурупами. Увімкніть мобільний комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Переконайтеся в тому, що новий жорсткий диск визначився і доступний до використання. Приступите до установки операційної системи на новий накопичувач. Обов'язково відформатуйте новий вінчестер перед використанням.