Як підвищити статус.

Деякі користувачі соціальної мережі Vkontakte хочуть, щоб їх сторінка виводилася першої в пошукових запитах, і прагнуть отримати певні права в додатках і іграх, тому намагаються підвищити свій статус. Зробити це можна кількома способами.
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку Vkontakte. Під головною фотографією ви побачите шкалу з відсотками, відповідними вашому статусу в соціальній мережі. Щоб підняти рейтинг, клацніть по рекомендаціях, розташованим під шкалою, і виконайте необхідні вимоги.
2
Натисніть на пункт «Редагувати сторінку» і перевірте, чи правильно у вас заповнений профіль. Чим більше інформації про себе ви вкажіть, тим вище у вас буде статус. Періодично Vkontakte додаються нові розділи, тому намагайтеся час від часу перевіряти цю інформацію. Якщо ви повністю заповніть особисту інформацію, вам буде нараховано 20% до рейтингу, навчальні заклади - ще 20%, контактну інформацію - 10%, улюблені місця - 10% і за аватарку ви отримаєте 25% до статусу.
3
Якщо по вашому запрошенню будуть реєструватися нові користувачі, за кожну людину вам буде нараховуватися 25% від їх статусу. Для цього в панелі інструментів на своїй сторінці натисніть пункт «Запросити». Отриману посилання скопіюйте і відправте будь-яким зручним способом тому, кому побажаєте. Бали до рейтингу вам нараховуватися тоді, коли користувач, що реєструється по вашому посиланню, заповнить про себе всю необхідну інформацію.
4
Попросіть друзів передати непотрібні голоси вам. Крім того, ви можете отримати певний відсоток до статусу, якщо будете голосувати за інших.
5
Попросіть друзів передати непотрібні голоси вам. Крім того, ви можете отримати певний відсоток до статусу, якщо будете голосувати за інших.