Як відкрити капот, якщо замок заклинило.

Кожен автомобіль має капот з відкривається елементом - замком, який, на жаль, іноді може заклинити в самий невідповідний час. Тому автоводіям необхідно знати способи екстреного відкривання капота.
Інструкція
1
Поставте автомобіль таким чином, щоб ви мали доступ до підкапотному простору з боку переднього бампера. Для цього заженете машину на естакаду, підійміть його на електричному підйомнику в сервісі або поставте на яму.
2
Кілька раз натисніть руками на місце капота, під яким розташований замок. Рухи повинні бути різкими і сильними. Найчастіше причиною поломки є пружина замка. Попросіть кого-небудь сісти за кермо і сильно потягнути важіль для відкривання капота на себе. Одночасно натисніть на краю капота. Від цього пружина може випрямитися і вискочити, звільнивши замок.
3
З'ясуйте, що може заважати вільному відкриттю капота. У деяких автомобілях замок розташовується посередині, а по краях знаходяться язички. Обережно потягніть за кожну сторону капота, щоб зрозуміти з якою саме сторони заклинив механізм відкривання.
4
Залезьте під машину. Знайдіть замок капота і спробуйте відкрити його зсередини. Для цього скористайтеся довгою дерев'яною палицею або викруткою. Вам необхідно дістатися до язичка замка і відігнути його. Попросіть кого-небудь вам допомогти, інакше поки ви будете вилазити з-під машини, капот може знову закритися.
5
Зніміть решітку радіатора, відкрутивши болти, або виламайте її, якщо до них немає доступу зовні. Потім рукою нащупайте замок капота і відкрийте його. Якщо у вас не виходить це зробити, відкрутіть болти, які тримають замок і зніміть його.
6
Результатом заклинило капота може бути обрив троса приводу. В даному випадку знайдіть місце обриву. Для цього розберіть частину торпеди автомобіля в тому місці, де розташовується важіль відкривання капота. Обірваний трос приводу замка відремонтувати буде не можна, тому замініть його новим.
7
Все спроби відкрити капот, якщо заклинив замок, проводите тільки попередньо, заглушивши двигун автомобіля.