Як позбутися комплексу.

Невпевненість в собі - причина більшості нервових зривів і переживань від того, що будь-який знак уваги до своєї персони здається глузуванням. В той час, як проходитиме біля людина просто посміхнувся своїм думкам, або у нього гарний настрій, а може бути ви йому сподобалися. Пора розібратися з комплексами , які заважають бути щасливими.
Інструкція
1
Вам здається, що у вас довгий ніс, криві ноги, зайву вагу, відчуваєте при цьому жахливі почуття страждання і переживання. Можливо, з'являлися навіть думки про пластичну операцію. А чи потрібна вона вам? Зверніть увагу, що ви перебільшуєте свої недоліки. Подивіться на відомих акторів і артистів, хіба у багатьох з них ідеальні дані? Ні. Але вони або вміло використовують їх у своїй творчій кар'єрі, або навчилися маскувати. Ви, як і кумири мільйонів людей, не схожі на оточуючих. І це прекрасно.Напрімер, Том Круз і Сергій Звєрєв соромляться свого маленького росту. Якщо зазирнути в гардероб кожного з них, то можна побачити взуття тільки на високій платформі. У Ванесси Параді щербинка між зубами, але при цьому вона, не соромлячись, демонструє свою улибку.Разве можна сказати, що невелике зростання або косметичний недолік завадив цим людям зробити блискучу кар'єру? Чому ж вам комплекси повинні заважати жити повноцінно і щасливо?
2
Якщо недолік помітний так, що деякі дозволяють відпускати жарти на вашу адресу, то, по-перше, не показуйте злості, а, по-друге, навчіться правильно підбирати одяг, наприклад, якщо ви незадоволені фігурою. Слідкуйте за тим, що ви їсте.
3
Навчіться правильно накладати макіяж і підберіть відповідну зачіску, щоб приховати стирчать вуха або візуально скорегувати форму очей, носа, губ. Напевно, багато хто чув або дивилися серіал «Не родись вродливою» з Неллі Уварової в головній ролі. У житті вона - красива молода жінка, але на знімальному майданчику її зовнішність змінили в гіршу сторону так, що оператор, що заглянув «на вогник», не повірив, що цю страшненьку актрису можна перетворити на хоча б більш-менш миловидну дівчину. Коли всіх викликали на площадку без гриму, той її просто не впізнав. У фільмі ж можна простежити перетворення поганулі в красиву і успішну жінку. Якщо ви не можете створити образ самостійно, то зверніться за допомогою до стилістів, візажистів і перукарям.
4
Полюбіть себе. Зверніть увагу на те, що ви вмієте робити, на свої кращі якості, припиніть думати тільки про те, що в вас не так.Але говорите собі про те, що ви чогось не можете. Якщо з якихось причин ви не можете це зробити самі, зате ви можете попросити про це того, хто може допомогти. Ви ж купуєте в магазині борошно, хоча вирощували зерно. Кожен займається тим, що у нього добре виходить.
5
Насправді, комплекси не з'являються самі по собі. В дитинстві ми чуємо, що нам кажуть дорослі і інші діти, коли ще не можемо об'єктивно оцінити свою зовнішність і характер. Негативний образ, створений з уривків чужих слів, закріплюється у свідомості. І вже в дорослому стані ви страждаєте від кимось нав'язаної програми "невдахи". Її можна і потрібно змінити. Напишіть на аркуші паперу все погане, що про вас говорили. І намалюйте портрет людини, який би відповідав усім цим рисам. Коли ви зробите це, навпроти кожного пункту напишіть протилежне за значенням твердження. Саме так ви створите для себе нову програму, де буде місце тільки позитиву.
6
Якщо вам не вистачало любові рідних людей в дитинстві, то спробуйте подумки програти ті безрадісні моменти, коли вам хотілося, щоб вас обняли, пошкодували. Уявіть, що ви можете втішити того маленького дитини, яким були раніше, сказати йому, що він найкращий і улюблений. Коли у вас вийде зберігати в душі відчуття спокою та спокою, ваше життя почне змінюватися на краще.
7
Якщо ви не справляєтеся зі своїми комплексами самостійно, зверніться за консультацією до психолога. В цьому немає нічого ганебного. Набагато гірше, якщо ви будете ставитися до себе з презирством і соромом все життя, хоча все можна виправити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7GC_eE8XP14
Комплекси через зовнішності є практично у кожної представниці прекрасної половини людства. Параметри зовнішності грають далеко не головну роль в розмірі комплексу і тяжкості переживань. Іноді об'єктивно привабливі жінки жахливо страждають через деталі, на яку більшість оточуючих і уваги якось не звернуть. Успіху і радості комплекси не додають, від них треба позбавлятися. При цьому не лякати людей напускною самовпевненістю і не заганяти переживання глибоко всередину.
Інструкція
1
Проникніться банальної істиною: потрібно полюбити себе. Чи не переконати себе, що «буває й гірше», не «змиритися» з своєю долею, ковтаючи сльози. Не навіювати собі шляхом багаторазових повторень, що ви «найчарівніша і найпривабливіша». Хоча останнє все ж переважніше, це теж не вихід. Потрібно не навіяти, а побачити. Як кажуть, відчуйте різницю.
2
Об'єктивно оціните виграшні і програшні сторони своєї зовнішності . Ну а далі зрозуміло - підкресліть гідності, приховайте недоліки ... Де можна - покращуйте, де не можна - приймайте як є і намагайтеся змінювати своє ставлення.
3
Не відмовляйтеся від своєї жіночності, навіть якщо вважаєте зовнішність останнім з ваших достоїнств. Нехай це буде так, але цим не варто нехтувати. Чоловік у спідниці зараз нікого не здивує, так що приз за оригінальність ви не отримаєте, а от особисте життя може постраждати. На щастя, представники сильної половини людства як і раніше хочуть бачити жінку жінкою.
4
Оберіть свій власний стиль. Звучить банально, але мало ким застосовується. Помилка багатьох - компроміси між стилем і «здоровим розрахунком», який враховує масу рекомендацій, що допомагають приховати виявлені недоліки. Результат може вийти безглуздим. А адже головне, щоб було красиво! Не бійтеся виходити за рамки загальновизнаних істин із серії «світле повнить», керуйтеся власним смаком.
5
Перестаньте концентруватися виключно на зовнішності . В першу чергу це порада тим, хто не без підстав вважає себе красунею, але переживає через те, що деякі параметри не вписуються в загальновизнані норми. Зворотний бік - повна байдужість до зовнішнього вигляду, а причина, крім звичайної ліні, та ж. «Вже якщо я не найкрасивіша, то чи варто напружуватися», - думає вчорашня завсідника бутиків і салонів краси. Істина ж десь посередині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=woG8a1rBQeY