Як об'єднати малюнок. простий спосіб накласти один русунок на інший.

Колаж, що складається з безлічі деталей, малюнок, відсканований по частинах, або панораму, що складається з декількох знімків, можна зібрати в одне зображення за допомогою інструментів редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файли із зображеннями.
Інструкція
1
Photoshop дозволяє автоматично об'єднати картинки, що мають спільні фрагменти, за допомогою опції Photomerge. Щоб застосувати цей спосіб на практиці, клікніть по пункту Photomerge, який знаходиться в групі Automate меню File. Натисніть на кнопку Browse у вікні, і виберіть файли, які потрібно склеїти.
2
Якщо у вибраних картинок відсутні співпадаючі частини, на основі яких програма могла б їх об'єднати, ви отримаєте повідомлення про неможливість автоматичного склеювання. Втім, перетягнувши превью відкритих зображень з верхньої зони вікна Photomerge в середню частину, можна вручну накласти одну картинку на іншу. При цьому зображення, доданий у вікно останнім, буде частково замасковано.
3
Включивши в настройках Photomerge опцію Snap to Image, після натискання на кнопку ОК ви отримаєте об'єднаний шар, зібраний з декількох картинок. Після вибору пункту Keep as Layers у вікні Photoshop відкриється зображення, що складається з декількох шарів.
4
Як правило, опція Photomerge застосовується для склеювання панорам з окремих знімків, але можна спробувати використовувати її для об'єднання фрагментів відсканованих зображень.
5
Більш трудомісткий спосіб збирання картинки з розрізнених файлів полягає у вставці фрагментів в один документ, збільшенні розміру полотна і підгонці розмірів із застосуванням інструментів трансформації. Завантажте потрібні для роботи файли в графічний редактор опцією Open меню File.
6
Якщо склеюються картинки розрізняються за розміром, вставте менші картинки поверх найбільшою. Для цього перейдіть до вікна файлу, призначеного для вставки, виділіть його вміст поєднанням Ctrl + A і відправте його в буфер обміну клавішами Ctrl + C. Вставте скопійоване поверх великого зображення поєднанням Ctrl + V.
7
Інструментом Move Tool пересуньте картинки. Змінити їх розмір і кут нахилу можна за допомогою опції Free Transform меню Edit. Якщо для повного суміщення фрагментів потрібно приховати частину одного з шарів, складових зображення, клікніть по розміщеної в нижній частині палітри Layers кнопці Add layer mask. Закрасивши чорним ділянку створеної маски, ви зробите прозорим фрагмент шару. Для роботи з маскою виберіть інструмент Brush.
8
Якщо картинка, складена з окремих фрагментів, виявилася більшою полотна, на якому вона зібрана, опцією Canvas Size меню Image збільште полотно. Нерівні частини країв зображень, розташованих на різних шарах, можна обрізати інструментом Crop.
9
Для склеювання картинок в один шар застосуйте опцію Flatten Image меню Layer. Правда, цим ви позбавите себе можливості роздільного редагування вмісту шарів. Зберігши зображення з усіма верствами і масками опцією Save As меню File в документ формату psd, ви залишите за собою можливість зміни окремих складових картинки. Для завантаження в інтернет і перегляду виберіть формат jpg.
Дуже корисно іноді вміти об'єднати два малюнки. Ви зможете помістити одного в екзотичну країну, посадити улюбленого кота верхи на дракона, побачити себе в новому образі, для цього лише необхідно обзавестися програмою Photoshop і навчитися об'єднувати малюнки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою програмою Photoshop;
  • - два малюнки або фотографії.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Photoshop обидва малюнка . У тому, який необхідно вирізати, натисніть інструмент виділення (ліворуч, квадрат або овал, обведений пунктиром) і складіть з його допомогою потрібну частину фотографії. Слідкуйте за тим, щоб увійшли всі частини малюнка , а зайве потім можна буде видалити.
2
Натисніть меню «Правка» - «Копіювати». Потім відкрийте другий документ (якщо ви його не бачите, подивіться в меню «Вікно» - «Документи», там вказані всі відкриті файли) та натисніть «Правка» - «Вставити». У вас автоматично з'явиться другий шар, подивіться в правому нижньому кутку, там перераховані всі шари. Щоб працювати з одним з них, виділяйте бажаний шар на цій панелі.
3
Після того як ви переконалися, що виділений потрібний шар (наприклад, той, що ви вставили), зітріть все зайве. Для цього натисніть інструмент «Ластик» (в панелі інструментів ліворуч), виберіть відповідний розмір і форму за допомогою правої кнопки миші, почніть прати. Щоб робити обриси волосся або вовни, вибирайте не рівну кисть, а розмиту.
4
Якщо ви стерли щось зайве, видаліть цю дію за допомогою панелі «Історія», розташованої праворуч.
5
Приступайте до підгонці розміру малюнка . Для цього, переконавшись, що виділений потрібний шар, натисніть меню «Правка» - «Зміна» (в іншій версії «Трансформація»). Потім під сплив меню підберіть потрібний вид зміни: масштаб, поворот, спотворення і т.д. Можна навіть перевернути його («відбити»). Візьміться мишкою за куточок виділення і потягніть так, щоб зменшити або збільшити малюнок. Щоб при цьому не змінювалися пропорції, одночасно утримуйте клавішу Shift. Коли малюнок досягне потрібного розміру, натисніть клавішу Enter.
6
Щоб перенести цю частину малюнка на потрібне місце, натисніть у лівій панелі значок переносу (він у вигляді стрілочки, в самому верху).
7
Щоб зберегти малюнок у форматі .jpeg, натисніть меню «Файл» - «Зберегти як» і виберіть у віконці format потрібне розширення. Ваш об'єднаний малюнок буде виглядати, як звичайна фотографія або картинка.
Зверніть увагу
Якщо ви не знайшли у себе який-небудь панелі або інструменту, зазначеного в описі, подивіться, чи варто відповідна галочка в меню «Вікно».