Як відключити генератор.

Відключення електроенергії створює безліч незручностей, саме тому все частіше в якості резервного електроживлення використовуються бензинові та дизельні генератори. Система електронного керування забезпечує злагоджену і безперебійну роботу цього пристрою, а також дозволяє при необхідності відключити генератор.
Вам знадобиться
  • - дизельний генератор.
Інструкція
1
Щоб правильно відключити генератор, потрібно для початку розібратися в тонкощах його роботи. Система управління електростанцією забезпечує чотири різних режими роботи: ручне управління, повернення у вихідне положення, автоматичне керування і перевірка.
2
Опція «Ручне управління» дозволяє запускати дизельний генератор (кнопка start) і зупиняти (кнопка stop). Скасування включення циклу зупину здійснюється шляхом натискання кнопки запуску двигуна, тобто натисканням на start.
3
Функція «Автоматичне управління» включає генератор при відсутності напруги в мережі. І навпаки, як тільки в електромережі з'являється напруга, спрацьовує система відключення дизельної електростанції.
4
Відключення системи може бути здійснено і після запуску генератора. Якщо двигун невдало був запущений, спрацьовує автоматично запрограмована система паузи між окремими запусками пристрою. У тому випадку, якщо генератор повторно невдало запущений, в процес включається система запрограмованого числа запусків двигуна.
5
Якщо останов дизельної електростанції виконаний відразу ж після запуску генератора, наступне включення резервного джерела електроенергії здійснено буде лише через деякий час: між розділеним процесом і наступним запуском генератора має пройти час.
6
Зупинка дизельного генератора включається відразу після того, як з пульта дистанційного керування в режимі aut надходить відповідна команда. Це призводить до відключення резервного живлення і подальшого запуску охолодження генератора.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил безпеки при роботі з дизельною електростанцією.
Корисна порада
В аварійних випадках, які передбачають екстрену зупинку дизельного генератора, або ж при включенні режиму reset охолодження двигуна не здійснюється.