Як відігріти машину в мороз.

Зимові умови створюють автовласникам додаткові клопоти. Про майбутню поїздку доводиться думати заздалегідь, готуючи автомобіль напередодні і виходячи з ранку раніше, щоб відігріти після морозної ночі. Така специфіка російського клімату.
Інструкція
1
Одне з поширених наслідків морозної ночі - замерзлі дверні замки. Щоб з вами не траплялися такі несподіванки, коли довелося б проникати в салон через багажне відділення, робіть профілактику. У зимовий час періодично, особливо перед очікуваними морозами, впорскують в личинки замків аерозоль WD-40 або його аналоги.
2
Якщо все ж замки замерзли, відігрійте їх, включивши звичайний фен для сушіння волосся. У разі, коли електроживлення недоступно, прикладіть до замку грілку з гарячою водою. Через брак грілки, можна використовувати наповнений окропом поліетиленовий пакет. Можна нагріти ключ на полум'ї запальнички і потім спробувати відкрити замок.
3
Наступний момент - скла. Якщо машина стоїть в запираемом гаражі, залишайте одне скло закритим не до кінця. Це запобіжить замерзання стекол. В інших випадках, залишаючи машину на ніч, відкрийте всі двері на пару хвилин і провітріть салон. Піде зайва волога і відносно урівноважиться температура в салоні і на вулиці.
4
Чи не ставте свою машину в майбутню морозну ніч на стоянкове гальмо. Після поїздки і супутнім їй гальмувань на розігрітих колодках утворюється волога, яка потім, ставши, може «приклеїти» колодки. Краще обмежитися включенням 1-й передачі.
5
Перед морозної вночі корисно буде забрати в будинок акумулятор. Якщо ж він залишався в автомобілі, включивши запалювання, не поспішайте запускати двигун. Увімкніть на пару хвилин дальнє світло фар - це розігріє електроліт і пожвавить хімічні реакції. Пам'ятайте, в момент включення стартера відбувається найбільше падіння напруги. Не робіть частих багатократних пусків.
6
Запустивши двигун, починайте прогрів салону на малих режимах грубки, включивши внутрішню циркуляцію повітря. Рух без навантаження можна починати до досягнення двигуном робочої температури - так він і салон нагріються швидше.
Зверніть увагу
Чи не вдавайтеся, щоб завести замерзлий автомобіль, до його буксируванню, особливо якщо машина з автоматичною коробкою передач.
Корисна порада
Якщо ваш автомобіль на платній автостоянці і перераховані методи прогріву не дали результату, зверніться до спеціальних служб.