Як включити javascript на сайті.

Скриптова мова Java, або Javascript, використовується для коректного відображення вмісту інтернет-сайтів і веб-вузлів. Включення функції Javascript виконується в браузері і являє собою стандартну операцію, що не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне меню ОС Windows, натиснувши кнопку «Пуск», і розкрийте пункт «Усі програми». Запустіть використовуваний браузер. Подальші дії трохи різняться для різних інтернет оглядачів, хоча загальний алгоритм залишається незмінним.
2
Увімкніть підтримку Javascript в Internet Explorer. Для цього розгорніть меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна браузера і вкажіть пункт «Властивості оглядача». Виберіть закладку «Безпека» діалогового вікна і скористайтеся опцією «Інший» в групі «Рівень безпеки для цієї зони». Знайдіть розділ «Сценарії» у списку лівої панелі і застосуєте прапорець в рядку «Дозволити» розділу «Активні сценарії». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
3
Для браузера Google Chrome буде потрібно розкрити меню конфігурації програми, натиснувши кнопку з логотипом гайкового ключа у верхній сервісної панелі програми, і вказати пункт "Налаштування". Розгорніть вузол «Додаткові» в лівій панелі діалогового вікна і натисніть кнопку «Налаштування контенту» в розділі «Особисті дані». Застосуйте прапорець в рядку «Дозволити всім сайтам використовувати Javascript (рекомендовано)» в групі Javascript і закрийте це діалогове вікно. Перезавантажте поточну сторінку для застосування зроблених змін.
4
Розкрийте головне меню браузера Safari у верхній сервісної панелі вікна програми та вкажіть пункт "Налаштування". Перейдіть на вкладку «Безпека діалогового вікна» і застосуєте прапорці в полях «Включити Java» і «Включити Javascript». Перезапустіть Safari для застосування зроблених змін.
5
Розгорніть меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна браузера Mozilla Firefox і вкажіть пункт "Налаштування". Виберіть закладку «Вміст» в діалоговому вікні та відзначте чекбокс в рядках «Використовувати Java» і «Використовувати Javascript». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.