Як знайти дизайнера.

Дизайнер - це фахівець, який розробляє якийсь проект з проектно-творчої сторони. Наприклад, оформляє інтер'єр квартири, проектує на заміській ділянці японський садок. Дуже часто послуги дизайнерів потрібні у видавничій справі, фірмах з виробництва меблів і так далі. Приватні особи наймають фахівців з дизайну перед початком перепланування в будинку або саду. Словом, професія ця користується попитом, і потреба в дизайнерах сьогодні дуже висока.
Інструкція
1
Залежно від того, який саме дизайнер вам потрібен, подивіться профільні видання. Ідеальний варіант - спочатку побачити дизайнерську роботу, наприклад, оформлення кухні в гостях у ваших знайомих, і вже потім найняти саме ту людину, чия робота вам так сподобалася. Тому придивляйтеся до оформлення заміських ділянок (якщо потрібен ландшафтний дизайнер), до верстки газет і журналів (якщо шукаєте поліграфіста), і так далі, скрізь, де тільки буваєте. Коли знайдете вподобаний варіант, вам залишиться тільки дізнатися прізвище людини, яка робила той чи інший дизайнерський проект.
2
Ще один спосіб побачити "товар обличчям" - пошукати дизайнера в інтернеті. Як правило, практично всі дизайнерські фірми і багато незалежні фахівці створюють сьогодні свої сайти, де викладають приклади робіт і відразу обумовлюють умови (приблизні терміни, ціни, стиль роботи). Якщо ви обмежені в засобах, і послуги висококласних професіоналів вам не по кишені, спробуйте пошукати дизайнера на біржах фріланса. Найчастіше там пропонують свої послуги студенти та новачки, яким потрібно практикуватися і які готові піти вам назустріч в обговоренні фінансової сторони справи.
3
Якщо ви шукаєте дизайнера через газети оголошень, обов'язково попросіть у нього портфоліо при першій зустрічі. Будь-який поважаючий себе представник цієї професії повинен мати набір якісних фотографій своїх робіт, або хоча б проектів. Поговоріть з кандидатом в ваші дизайнери особисто: обрисуйте, що саме ви хочете, вислухайте його пропозиції. Професіонал ніколи не буде безапеляційно наполягати на своєму, навіть якщо ідеї замовника йому не до душі, а спробує знайти розумний компроміс. Обов'язково запитайте у дизайнера про терміни роботи і оплаті заздалегідь, ще до того, як він візьметься за справу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ksPl_CBKMEw
Професія дизайнера інтер'єру є досить затребуваною, однак до шукача пред'являються високі професійні вимоги, у зв'язку з чим можуть виникати труднощі при працевлаштуванні.
Інструкція
1
Отримайте вищу освіту за спеціальністю дизайнера або дизайнера-проектувальника. Це обов'язкова умова для працевлаштування на дану посаду. За час навчання бажано розробити якнайбільше власних дизайнерських проектів і не позбуватися від них після випуску з освітнього закладу: вони знадобляться при подальшому працевлаштуванні як показник вашого професіоналізму. Обов'язково пройдіть навчальну практику: приймаючі її компанії в подальшому можуть оформити вас на посаду офіційно або дати рекомендацію представникам інших організацій при необхідності.
2
Пройдіть через стандартні етапи пошуку роботи в місті. Ви можете звернутися в службу зайнятості населення та встати на облік як здобувач посади дизайнера інтер'єру. Якщо в місті з'явиться відповідна вакансія, центр зайнятості сповістить вас, і ви отримаєте право на першочергове проходження співбесіди. Також необхідно обов'язково скласти резюме, в якому детально описати отримана освіта, наявні робочі навички і закінчені проекти дизайну. Своє резюме можна розмістити на сайтах, що пропонують пошук роботи, або самостійно розіслати його в компанії, яким потрібна або може знадобитися даний фахівець.
3
Спробуйте попрацювати деякий час фрілансером. Існує велика кількість роботодавців, яким потрібні віддалені послуги дизайнера інтер'єру, і ви можете надавати їх на платній основі, зареєструвавшись на фріланс-сайтах. Крім того, можна розробити власний сайт, на якому красиво розмістити інформацію про себе і фотографії виконаних проектів. При грамотному просуванні ресурсу роботодавці і клієнти будуть самі знаходити вас і зв'язуватися для співпраці.