Як в Outlook зробити переадресацію. Переадресація пошти outlook.

Установка переадресації вхідних повідомлень електронної пошти в додатку Outlook, що входить в офісний пакет Microsoft Office, не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення і може бути здійснено штатними засобами програми.
Вам знадобиться
  • Встановлена програма Microsoft Outlook
Інструкція
1
Скористайтеся найбільш простим способом налаштування переадресації вхідних повідомлень. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання Microsoft Outlook і запустіть додаток. Розгорніть меню «Сервис» у верхній панелі інструментів вікна програми і виберіть пункт «Параметри облікових записів». Перейдіть на вкладку «Електронна пошта» діалогового вікна і виберіть ім'я свого облікового запису.
2
Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Змінити» і скористайтеся кнопкою «Інші настройки». Напишіть адресу поштової скриньки, на який необхідно перенаправити пошту в рядку «Адреса для відповіді» і збережіть зміни, натиснувши кнопку OK.
3
Альтернативним методом переадресації повідомлень може служити створення нового правила додатки Outlook. Виберіть елемент «Пошта» в області переходів і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі вікна програми. Вкажіть пункт «Правила й оповіщення» і виберіть папку «Вхідні» в каталозі «Застосувати зміни до папки" діалогового вікна.
4
Скористайтеся командою «Створити правило» і вкажіть опцію «Перевірка повідомлень після отримання» в групі «Почати з порожнього правила». Збережіть зміни, натиснувши кнопку «Далі», і застосуєте прапорці в потрібних рядках умов відбору поштових повідомлень в наступному діалоговому вікні «Крок 1». Розкрийте посилання підкресленого правила в новому діалоговому вікні «Крок 2» і впишіть необхідні дані для створюваного правила.
5
Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі», і застосуєте прапорець в рядку «Переслати для:« Одержувачі або список розсилки »вікна« Крок 1 ». Розкрийте пункт «Одержувачі або список розсилки» у вікні «Крок 2» і виберіть потрібного адресата в каталозі подвійним кліком миші. Збережіть зміни, натиснувши кнопку OK, і двічі натисніть кнопку «Далі». Напишіть бажане ім'я створеного правила у вікні «Крок 1» і завершите роботу програми.