Як в Word вставити діаграму. Як в ворде зробити гарний фон і вставити назву.

При складанні графіків, звітів, схем для наочності часто потрібне додавання різних діаграм. Вставити їх можна в будь-який документ текстового редактора Microsoft Word.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлений Microsoft Office.
Інструкція
1
Microsoft Office - універсальна програма, що дозволяє виконувати з документами найрізноманітніші операції, від простого набору і редагування тексту до створення в ньому різних схем, таблиць і діаграм. Додавати діаграми в документ можна у вже наявний проект або у новостворений.
2
Відкрийте текстовий документ. Або клікніть правою кнопкою миші по вільному полю робочого столу або по порожньому простору папки, де ви маєте намір розташувати файл, і виберіть опцію «Створити». Потім у випадаючому вікні виберіть тип документа - Microsoft Word. Перейменуйте файл і відкрийте його для подальшої роботи.
3
Якщо крім діаграми в документі необхідне пояснення, напишіть текст. Потім на верхній панелі інструментів знайдіть пункт «Вставити». Натисніть на кнопку і в випадної таблиці виберіть тип вставки - «Малюнок». Після чого відзначте, який саме об'єкт необхідно додати в документ. В даному випадку вам знадобиться пункт «Діаграма».
4
Клацніть на посилання, додавши тим самим діаграму. За замовчуванням всі діаграми однотипні. Але в разі необхідності ви можете додати в таблицю свої дані. Для цього в з'явилася разом з діаграмою таблиці замість слів «Восток», «Захід», «Північ» додайте свої параметри. Для чого достатньо поставити курсор в рядок таблиці і вказати необхідні дані. У першому стовпці вказується назва. У другому, третьому і наступних - числові дані.
5
При цьому кількість показників може бути необмеженим. Скільки вам необхідно параметрів, стільки ви і можете додати в таблицю. Ставте курсор у відповідну графу і пишіть потрібні назви і числові дані.
6
Натиснувши на діаграму і вибравши правою кнопкою миші опцію «Формат об'єкта» ви можете видозмінювати вашу діаграму, її фон, назва, положення на сторінці, розмір та інші властивості.
7
Для редагування діаграми виберіть меню «Правка» на панелі інструментів і опцію «Об'єкт Діаграма». Вкажіть необхідну функцію «Змінити», «Відкрити» або «Перетворити». Внесіть зміни.
8
До режиму правки можна перейти і іншим способом. Для цього достатньо клікнути по малюнку і правою кнопкою миші вибрати пункт «Об'єкт Діаграма».