Як у вікно поставити картинку.

Якщо заставка на вашому комп'ютері набридла або здається вам нудною, замініть її на будь-яке інше зображення. Провівши нескладні операції, ви зможете встановити на робочий стіл вподобану картинку або фото.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - зображення для заставки;
  • - операційна система Windows 7 або Windows XP;
  • - додаткові програми Logon Changer або Windows 7 Logon Screen Rotator.
Інструкція
1
Налаштувати інтерфейс комп'ютера досить просто. При використанні операційної системи Windows 7 спочатку зайдіть в меню «Пуск». Потім виберіть розділ «Панель управління» і вкажіть пункт «Екран». Клацніть по напису і перейдіть до подальших налаштувань.
2
У цьому розділі ви можете змінити дозвіл екрана, змінити колірні схеми робочого столу, інші параметри і, звичайно ж, заставку, для чого вам потрібно буде клікнути по посиланню з написом «Зміна заставки». Після цього перед вами відкриється нове вікно «Параметри заставки». У стандартних настройках «сімки» варіантів для зміни виду робочого столу небагато. Але тут можливо в якості заставки встановити будь-яку фотографію, що зберігається на комп'ютері. Для цього необхідне зображення бажано зберегти в папку «Зображення», що розташовується в папці користувача на диску С.
3
Якщо картинка розташовується в іншій папці, скористайтеся вищеописаним способом і пізніше внесіть відповідні зміни. Для цього в розділі «Заставка» виберіть «Фотографії», а потім натисніть «Параметри» і «Обзор» для перегляду зображень. Це що стосується зміни параметрів заставки.
4
З картинкою на робочий стіл в Windows 7 дещо складніше. Для цього найкраще скористатися програмою Logon Changer виробника Tweaks.com. Встановіть програму. Відзначте картинку, яку ви хочете помістити на робочий стіл. Все інше Logon Changer зробить автоматично, перетворивши зображення в потрібний розмір і додатково створивши копії фотографії в різних дозволах. При необхідності програма за один клік поверне всі налаштування у вихідне положення.
5
У Windows 7 Logon Screen Rotator можливості дещо ширше. Вона дозволяє встановити в якості шпалер кілька картинок, а потім при запуску системи міняти їх за бажанням користувача.
6
У Windows ХР все значно простіше. Натисніть кнопку «Пуск», потім відкрийте «Панель управління», виберіть «Екран». У вікні, встановіть необхідні параметри. У розділі «Теми» виберіть і збережіть одну з представлених тем.
7
Якщо натиснете кнопку «Робочий стіл», крім наявних у базі системи картинок, ви зможете встановити своє зображення. Для цього клікніть «Обзор», вкажіть папку з картинками і відкрийте ту, яку збираєтеся використовувати в якості фонової.
8
І наостанок - найпростіший варіант поміняти зображення на робочому столі. Він застосуємо в Windows ХР і ранніх версіях. Відкрийте папку з картинкою, виділіть зображення, клікніть по ньому правою кнопкою і в випадаючому вікні виберіть опцію «Зробити фоновим малюнком робочого столу».
В операційній системі XP поставити картинку на робочий стіл не становить труднощів. А ось в Windows 7 Starter зробити це нелегко. Щоб змінити фон, доведеться змінити дані в реєстрі.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Paint;
  • - редактор реєстру;
  • - картинки з розширенням jpeg.
Інструкція
1
Найчастіше користувачі стикаються з подібною проблемою: ви намагаєтеся змінити фонову заставку на робочому столі, а нічого не виходить. У цьому випадку звертатися в сервісний центр по ремонту комп'ютерів немає потреби. Ви цілком можете впоратися своїми силами. Перше, що потрібно зробити, це дізнатися, яка у вас встановлена операційна система. Якщо Windows XP (Professional або Home Edition), то найімовірніше фон робочого столу не змінюється через те, що програма не може розпізнати формат картинки.
2
Вам потрібно буде змінити розширення картинки на стандартне і найбільш популярне - jpeg. Для цього зайдіть в меню «Пуск», потім «Усі програми», «Стандартні». У списку знайдіть графічний редактор Paint і запустіть його. Потім відкрийте в даній програмі ту картинку , яку хочете помістити на робочий стіл. Вам потрібно буде просто зберегти її в новому форматі. Натисніть розділ «Файл», «Зберегти як». У діалоговому вікні змініть тип файлу з вихідного на jpeg.
3
Після зміни розширення відкрийте збережену картинку . Клацніть по ній правою кнопкою миші та натисніть «Зробити фоновим малюнком робочого столу».
4
У випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows 7 Starter, то тут потрібно вчинити іншим способом. Натисніть меню «Пуск», «Виконати». У командному рядку введіть «regedit». Перед вами відкриється редактор реєстру. Потім знайдіть серед розділів HKEY_CURRENT_USER, а потім відкрийте Control Panel і натисніть Desktop. Потім в записах буде розділ Wallpaper. У ньому введіть шлях до вашої картинці, збереженою на комп'ютері. Після цього закрийте редактор реєстру.
Зверніть увагу
Будьте обережні при зміні даних в редакторі реєстру. Строго дотримуйтесь вказівок по зміні параметрів, інакше є ймовірність, що операційна система почне працювати неправильно.