Як в Фотошопі додати людини. Як додати людини в фотошопі.

Одним з типових дій, скоєних при створенні колажів, є привнесення в редаговане зображення раніше не існували там об'єктів. Наприклад, часто потрібно додати людини на фото. Зробити це можна в Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - зображення з людиною;
  • - зображення, куди людину потрібно додати.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop зображення, на яке потрібно додати людини. У розділі File головного меню виберіть пункт "Open ..." (також можна натиснути Ctrl + O). Потім за допомогою діалогу, що з'явився вкажіть потрібний файл. Клацніть по кнопці «Відкрити».
2
Завантажте в Adobe Photoshop картинку, яка містить людини, яку потрібно додати в цільове зображення. Проведіть дії, аналогічні тим, які були описані в попередньому кроці.
3
Створіть область виділення навколо зображення людини. Встановіть масштаб перегляду, достатній для точної роботи з інструментами Polygonal Lasso і Magnetic Lasso. З їх допомогою виділіть всю фігуру людини. Перейдіть в режим швидкої маски, натиснувши клавішу Q. Скоректуйте область виділення інструментами малювання, вибираючи білий і чорний колір переднього плану. Вийдіть з режиму швидкої маски.
4
Додайте людини в цільове зображення. Скопіюйте виділений фрагмент в буфер обміну. Для цього в розділі Edit головного меню виберіть пункт Copy або натисніть Ctrl + C. Перейдіть у вікно із зображенням, завантаженим на першому кроці. Натисніть Ctrl + V або використовуйте пункт Paste меню Edit.
5
Змініть розмір і положення зображення доданого людини, якщо це необхідно. Натисніть Ctrl + T або виберіть пункт Free Transform в меню Edit. У верхній панелі натисніть кнопку Maintain aspect ratio. Рухаючи мишею краї і кути з'явилася рамки, міняйте розмір і обертайте зображення. Переміщайте його за внутрішню область.
6
Якщо потрібно, створіть тінь від людини. Продублюйте поточний шар, вибравши в меню пункти Layer і "Duplicate Layer ...". Перейдіть на другий шар зверху. Перетворіть зображення в ньому до відтінків сірого кольору, натиснувши Ctrl + Shift + U. Використовуючи режими трансформації, що активуються з розділу Transform меню Edit, надайте тіні потрібну форму. Розмийте її за допомогою фільтра Gaussian Blur. В панелі Layers змініть параметр Opacity, зробивши тінь напівпрозорою.
7
При необхідності доопрацювати краю зображень людини і тіні інструментом Eraser. Виберіть круглу м'яку кисть з малим показником непрозорості. Досягніть якісного та природного суміщення картинок.
8
Об'єднайте видимі шари. Натисніть Ctrl + Shift + E або виберіть пункти Layer і Merge Visible в головному меню.
9
Збережіть результат роботи. Натисніть Ctrl + Shift + S. Вкажіть ім'я файлу і формат зображення. Натисніть кнопку «Зберегти».