Як годувати німецьких вівчарок.

Заводя вихованця, слід дізнатися про особливості породи, про специфіку годування і розвитку, про характері, поведінці. Годувати німецьких вівчарок випливає, користуючись набутими знаннями, і тоді улюбленець віддячить свого господаря активністю і довголіттям!
Інструкція
1
Запорукою гарного самопочуття, довголіття, здорових зубів і нормальної фізичної активності є правильне харчування. Від того, як господар буде годувати німецьку вівчарку, залежить не тільки її самопочуття, але і безліч інших аспектів. Дотримуватися правил годування вівчарок не складно. Слід вибирати тип харчування, спираючись на індивідуальні потреби вихованця: харчування під час вагітності, росту і старіння повинно бути правильним. Чітко продумайте схему живлення, яка включатиме в себе всі необхідні вітаміни і мінерали, а також просто корисні для собак продукти.
2
Кожен собаківник знає, що не існує правильної відповіді на питання «що краще: сухий корм або самостійно приготована їжа?». Переваги є і в сухому кормі, і в звичайній людській їжі. Корм хороший тим, що включає в себе необхідні для здоров'я собаки компоненти (йдеться про якісне кормі). Ідеальним рішенням буде чергувати обидва види годування - корм і тваринна їжа будуть ідеально доповнювати один одного. Слід зазначити, що дійсно якісний корм для собак слід купувати тільки у великих зоомагазинах та ветеринарних лікарнях - тільки там можна відшукати корм супер - преміум класу.
3
Корм також має декілька призначень - один вид спрямований на поліпшення вовни, інший - на нормалізацію роботи шлунка, і т.д. Тому господареві слід купувати корм, який найбільш добре буде відповідати потребам німецької вівчарки.
4
Годувати німецьких вівчарок тваринною їжею дуже корисно. Величезною перевагою перед кормами є високий відсоток вмісту поживних речовин. З недоліків слід зазначити тільки те, що тваринну їжу вкрай складно збалансувати, також цей тип харчування потребує докладання зусиль господаря. В раціон собаки обов'язково повинні входити: м'ясо, риба, кістки, яйця, молоко, сир і т.д. Для профілактики появи зубного каменю у німецьких вівчарок слід давати собаці свіжі помідори та інші овочі. Здорова, приготована господарем їжа - ідеальний варіант харчування для собак.
5
Таким чином, ми з'ясували, що харчування німецьких вівчарок вимагає серйозного підходу господаря. Слід годувати вихованця кілька разів на день, в ідеалі - вранці, вдень і ввечері. При сумлінному ставленні до свого вихованця, він, в свою чергу, віддячить своєю надійністю, захистом і вірністю.