Як відрізнити конструктор.

Серед розвиваючих ігор особливою популярністю користуються різні дитячі конструктори. Їх асортимент настільки великий, що багато батьків впадають в розгубленість, не знаючи, якій торговій марці віддати перевагу. І тут краще послухати думки фахівців - дитячих психологів.
Інструкція
1
Дитячий конструктор повинен бути в першу чергу безпечним для дитини. Цього найважливішого вимозі відповідають моделі, вироблені провідними світовими виробниками LEGO, Fischertechnik, Megabloks, Chemoplast, Merkur, Smoby та багато інших. Від дешевих китайських підробок вони відрізняються високою якістю матеріалів, міцністю і безпекою деталей в процесі експлуатації.
2
Подивіться на етикетку, не менш важлива якість конструктора - його відповідність віку і рівню розвитку малюка. Іншими словами: що добре для п'ятирічного хлопчика, навряд чи підійде дівчинці двох років. Інший момент - конструктор повинен бути «по силам» дитині, тобто у нього повинно вистачити сил зібрати його з'єднувальні елементи і зробити з них саме той виріб, який йому цікаво.
3
Однак існує ще одна проблема, з якою стикаються батьки, - величезна кількість неякісних підробок. Існує кілька ознак, за якими можна з великою ймовірністю відрізнити фірмовий виріб від підробки. Як правило, останні коштують набагато дешевше. Низька ціна конструктора повинна вас насторожити.
4
Зверніть увагу на упаковку конструктора. У дитячих конструкторів від провідних світових виробників відрізняється високою якістю, де переважають яскраві насичені кольори, чіткі цікаві малюнки. Обов'язково на коробці має бути зображено назву конструктора, вік, на який він розрахований, а також артикул виробу.
5
Понюхайте виріб. Сертифіковані товари не мають різкого хімічного запаху, характерного для неякісних іграшок. Потрясіть упаковку, як правило, фірмові вироби добре упаковані в поліетиленові пакети, тому звуку розсипаються деталей ви почути не повинні.
6
Щоб остаточно розвіяти останні сумніви, попросіть продавця-консультанта уявити вам сертифікат якості конструктора. І останнє, що варто запам'ятати. Вірогідність нарватися на підробку в добре відомому магазині з багаторічною солідною репутацією набагато менше, ніж на речовому ринку.