Як потрібно приймати креатин.

Креатин - амінокислота, яка необхідна для підтримки працездатності, збільшення м'язової маси і витривалості. Саме тому препарат користується особливою популярністю у спортсменів.
Інструкція
1
У перший тиждень лікування приймайте креатин по 5 г 4 рази на добу. Вживати препарат можна як до їжі, так і після - це на ваш розсуд. Після п'яти тижнів скоротіть дозування амінокислоти до 3 г на день. По закінченню шостого тижня зробіть перерву близько місяця. Цей спосіб прийому називається завантаженням - швидке насичення організму креатином. Але є й істотний мінус - результати можуть бути короткостроковими.
2
Щоб домогтися більш стабільних результатів, які з'являються не відразу, але зберігаються надовго, приймайте по 3 г препарату на добу. Курс прийому тривалий і повинен становити близько 6 місяців. Після цього робіть невелику перерву (2-4 тижні) і знову починайте вживати креатин.
3
Досвідчені культуристи рекомендують і іншу схему вживання креатину. Приймайте протягом 7 днів по 5 г препарату 4 рази на добу. Потім робіть тижневу перерву і знову починайте вживати препарат.
4
Не намагайтеся форсувати події, ефект не з'явиться раніше часу. Не приймайте більше 20 г креатину в добу. Якщо ж у складі препарату містяться транспортні матриці, які підсилюють дію, уточніть дозування в анотації, так як вона може дещо відрізнятися у різних виробників. Якщо ви в чомусь сумніваєтеся, проконсультуйтеся з лікарем.
5
Якщо ви приймаєте кератин в порошку, розводьте його в будь-якому напої. Не забувайте стежити за дозуванням препарату. Температура рідини повинна бути близько 20-30 градусів, але не більше того.
Зверніть увагу
Креатин можна приймати під час вагітності, при алергічних реакціях, астмі, хворобах печінки або нирок. Засіб можна купити без рецепта лікаря, але це не означає, що консультація завадить. Навпаки, перед першим прийомом препарату відвідайте фахівця і пройдіть повне обстеження.