Як назвати йорка. одяг для йоркширських тер'єрів своїми руками.

Поява в будинку цуценя - завжди свято. Через деякий час він перетвориться на справжнього члена сім'ї, але, поки він ще малий, йому потрібно справжнє ім'я. Якщо для простої дворняги достатньо звичайної клички, то назвати породистого йоркширського тер'єра необхідно за правилами, щоб він міг брати участь у виставках, а його цуценята надалі високо цінувалися.
Інструкція
1
Вибирайте не дуже довге ім'я для йорка, оскільки собаки зазвичай сприймають добре лише перші два склади. Добре, якщо всередині клички буде звук «Р», собаки приймають таке ім'я, як «рідне».
2
Спробуйте придумати для свого йорка оригінальне, цікаве ім'я. Пошукайте переліки імен на спеціалізованих сайтах. З готового списку кличок виберіть найбільш підходящу. Подивіться цуценяті в очі і скажіть її - по його реакції ви зрозумієте, чи підходить ця кличка.
3
Врахуйте, що ім'я породистого собаки завжди складається з декількох частин. Купуючи собаку у заводчиків, ви отримуєте право на додаткову приставку, зареєстровану в Російській кінологічної федерації. Така приставка містить не більше 15 символів, починається, як правило, з прийменника «з», «від», «зі», «с».
4
Таку «прізвище» ви можете придумати самі для цуценят своєї суки, для цього спробуйте стати заводчиком. Для цього вам достатньо лише одного собаки йоркширського тер'єра, не старше 8 років, з офіційним свідченням про походження і оцінкою «дуже добре» або «відмінно» на офіційній виставці РКФ (за екстер'єр).
5
Подайте документи як мінімум за 2 місяці до народження цуценят, оскільки отримання приставки займає близько 3 місяців. Цуценят при цьому необхідно зареєструвати не пізніше 31 дня після народження.
6
Якщо ви розводите собак, то при появі цуценят вибирайте клички самостійно. При цьому клички всіх цуценят першого зареєстрованого посліду повинні починатися на букву «А», другі - на «Б» і далі за алфавітом.
7
Потім ці імена внесіть в метрику, перший документ кожного породистого щеняти. Зверніть увагу, всі клички вносяться в реєстрову родовід книгу, при цьому одна і та ж кличка може повторитися лише через 30 років. Разом з приставкою довжина повного імені собаки не повинна перевищувати 40 символів (включаючи пробіли).
8
Якщо ваш щеня був народжений не у заводчика і не в розпліднику, зареєструйте його через клуб. При цьому вам вкажуть, на яку букву має починатися ім'я для йорка. Обрану кличку перевірять на предмет збігу з діючими іменами і занесуть в племінну книгу. Приставки при цьому щеня не отримає.