Як намалювати вовка поетапно. Олівцем.

Для того щоб намалювати вовка, необхідно уявляти собі, як виглядає звичайна безпородна собака, і знати, які риси відрізняють цього хижака від домашньої тварини.
Інструкція
1
Почніть малюнок з зображення допоміжних ліній. Накресліть два овалу, відповідних голові і тулубу вовка. Це хижий ссавець особливо впізнається в двох позах: коли виє на місяць і коли насторожений і дивиться спідлоба. У цьому випадку голова тварини знаходиться нижче рівня лопаток.
2
Окресліть шию сполучними лініями.
3
Прорисуйте морду вовка. Виділіть виступаючі надбрівні дуги, окресліть довгу пряму морду. Намалюйте овальні очі - вони посаджені прямо на тому рівні, де опуклий лоб переходить в перенісся. На кінці зобразите ніс, виділіть ніздрі. Пам'ятайте, що морда у вовка досить витягнута, а баки покриті густою стирчить в сторони шерстю. Намалюйте нижню щелепу і великі ікла, якщо ваша тварина оскалом.
4
Намалюйте трикутні вуха. Вони розташовані у верхній частині голови, а не з боків, як у деяких порід собак.
5
Виділіть загривок на тулуб вовка, прорисуйте напрямок росту шерсті по хребту і на животі. Підкоригує форму овалу, щоб тварина не вийшло занадто вгодованим.
6
Приступайте до промальовуванні лап. У порівнянні зі звичайною собакою невизначеної породи вовк має довші кінцівки. Крім того, довжина лапи у нього більше, а два передніх пальця висунуті вперед в порівнянні з іншими. Зобразіть вигин задніх лап, прорисуйте зчленування між стегном і гомілкою.
7
Не забудьте намалювати хвіст: він завжди опущений вниз - вовки не виляють ним як собаки. Форма хвоста схожа з витягнутим овалом.
8
Приступайте до розфарбовування. Колір шерсті вовка залежить від виду та місця існування і може бути сірим, коричневим, чорним і білим. Хутро під щелепою, на грудях і животі більш світлий і м'який. Окресліть темною фарбою повіки тварини, зовнішні куточки злегка розведіть в сторони. Для очей використовуйте жовтий або коричневий колір.
Корисна порада
Майте на увазі, що самки вовків менше чоловічих особин, крім того у них не така «лобата голова».