Як почистити підошву праски. почистити праска від жовтизни.

Підошву праски періодично потрібно чистити. На ній з'являється жовтий наліт або нагар, яким ви можете пошкодити і забруднити річ, потребує прасування. Уважно читайте бирки на виробах, які збираєтеся погладити, дотримуйте температурні режими.
Вам знадобиться
  • - спеціальний олівець для чистки праски
  • - таблетки гидроперита
  • - флакон перекису водню
  • - велика сіль
  • - непотрібні ганчірки
  • - нашатирний спирт
  • - ацетон
  • - сірникову коробку
Інструкція
1
Застосуйте для чистки спеціальний карандаш.Купіте олівець в господарському магазині. Застелите раковину непотрібної ганчіркою або газетами. Руки захистіть гумовими рукавичками. Візьміть в одну руку гарячу праску, в іншу олівець. Праска повинен бути розташований під нахилом, щоб розплавився олівець міг стекти в раковину. Намажте нагар олівцем, потім протріть ганчірочкою. Підошва праски повинна очиститися від такої процедури.
2
Насипте велику сіль на складену газету. Сильно нагрійте праску і пропрасуйте газету з сіллю. Цей спосіб підходить тільки для прасок з підошвою з нержавійки. Праскою, у якого підошва з тефлоновим покриттям, гладити сіль можна.
3
Нагрійте праску. Відкрийте кватирку навстіж. Повозити по платформі праски таблеткою гидроперита. Получающаяся піна повинна розчинити забруднення. Зітріть залишки бруду і піни чистої тряпочкой.Смочіте ганчірку перекисом водню з флакона. Обережно почистіть нагріту підошву праски. Чи не обпечуся руки.
4
Змочіть ганчірку нашатирним спиртом, розігрійте праска і пропрасуйте ганчірку під натиском. Підошва праски очиститися і стане блестящей.Положіте білий аркуш паперу на ребро стільниці або дошки для прасування. Розігрійте праску і поводите по згину бумагі.Сделайте розчин з оцту і нашатирного спирту. Змочіть в цьому розчині ганчірку. Гарячою праскою кілька разів пропрасуйте цю ганчірку, поки підошва не очиститься.
5
Візьміть сірникову коробку. Бічною стороною коробка, де знаходиться терка для запалювання об неї сірників, почистіть підошву праски. Потім протріть поверхню праски ганчірочкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Je7yzMuShSs
Зверніть увагу
Під час чистячих процедур із застосуванням перекису водню, ацетону, нашатирного спирту, таблеток гидроперита виділяється їдкий газ. Тримайте праску подалі від особи, відкривайте кватирку і бережіть руки.
Корисна порада
Праска з підошвою з нержавійки можна почистити ацетоном.