Як можна купити ліки в аптеці.

На жаль, навіть здорові люди час від часу змушені використовувати лікувальні мазі і пити таблетки. Вам можна купити ліки в аптеці, коли ви нездорові або збираєтеся провести профілактичний курс лікування. Фармацевтичний бізнес досить прибутковий, тому знайти найближчу аптеку вам не складе труднощів, зустріти їх можна також часто, як і продуктові магазини.
Інструкція
1
Частина ліків, які продаються в аптеках, ви можете придбати у вільному продажу, їх вам відпустять без рецепта лікаря. Персонал аптек має спеціальне медичне фармацевтичну освіту. Тому навіть у тому випадку, коли ви не знаєте, які саме ліки вам потрібно, ви можете порадитися з працівниками аптеки. Вони підберуть вам необхідні лікарські препарати або, у разі відсутності потрібних, підшукають повноцінну заміну.
2
Вам також можна купити ліки в аптеці, якщо у вас на руках є виписаний лікарем рецепт. Цей захід необхідний для тих препаратів, дія яких досить сильно і прийом повинен контролюватися фахівцем. Просто протягніть рецепт на касі, і фармацевт підбере вам все, що призначено лікарем і, в разі необхідності, розповість, як застосовувати ті або інші ліки.
3
Якщо ви - інвалід, пенсіонер або ваш заробіток не дуже великий, немає сенсу звертатися в першу ж ліпшу аптеку. Поцікавтеся, які аптечні мережі працюють у вашому місті. Деякі з них є постійними учасниками муніципальних і регіональних соціальних програм. Окремі категорії громадян мають право придбати у них ліки за нижчою ціною або отримати знижку по соціальній карті свого регіону. Найнеобхідніші ліки для соціально незахищених громадян в таких аптеках можна придбати зі знижками до 30%.
4
У великих містах стало звичайною справою купувати ліки в інтернет-аптеках. У цьому випадку ви можете переглянути сайти цих торгових майданчиків, порівняти ціни, дізнатися, чи є потрібне вам ліки. Замовлення вам можуть доставити прямо додому. Доставка недорога, в таких також аптеках постійно проводяться акції, які дозволяють придбати ліки зі значними знижками. Деякі інтернет-аптеки здійснюють доставку ліків по Росії.