Як понизити постійна напруга. Як заспокоїти злої людини.

Нервове напруга народжує безпорадність і розгубленість. Як з першим, так і з другим впоратися нелегко. Відомо, що більше неспокою схильні жінки. З рівноваги їх виводить будь-яка дрібниця. Деякі поради допоможуть зняти напруга , повернути душевну рівновагу і позитивний настрій.
Вам знадобиться
  • Фільми з добрим сюжетом, спілкування з людьми, музеї, виставки, зошит.
Інструкція
1
Постарайтеся визначити причину стресу. Можливо, вона криється в конфлікті з начальством, яке виставляє завищені вимоги. Якщо так, вирушайте на пошуки нової роботи. Здоров'я важливіше.
2
Скоротіть вплив інформаційного потоку. По телевізору, радіо постійно повідомляють про катастрофи, хворобах, вбивствах. Це негативно позначається на психологічному здоров'ї. В результаті, ми відчуваємо напруга . Виникає стрес.
3
Візьміть за правило дивитися щодня добрі фільми. Вони допоможуть зняти напруга і зарядитися гарним настроєм. Крім того, ви зможете позбутися впливу поганих новин.
4
Наповнюйте своє життя позитивними емоціями, але уникайте вживання спиртних напоїв або наркотиків. Вони здатні принести лише тимчасове задоволення, після чого стане ще гірше.
5
Цілеспрямовано збільшуйте потік хороших новин. Спілкуйтеся з людьми, які вам приємні. Відвідуйте музеї, виставки, одним словом, місця, де потік інформації буде містити мінімум агресії.
6
Придбайте зошит і записуйте в неї все хороше, що сталося з вами за день. Кожна дрібниця варта уваги. Зробили справу, яку відкладали довгий час? Прекрасно! Запишіть в щоденник. Незабаром ви побачите, як ростуть ваші успіхи. Папір стерпить все. Тому записуйте і свої хвилювання, страхи. Далі до кожного пункту спробуйте знайти рішення.
7
Здійснюйте піші прогулянки. Причому дотримуйтеся спеціальної схеми. На прогулянку вирушайте з одного боку будинку, а повертайтеся з іншого. Якщо немає можливості відправитися погуляти, почніть фантазувати. Закривши очі, уявіть себе на пісочку під ніжними променями сонця. Відчуєте на шкірі морський вітер. Незабаром дихання стане рівним, а напруга пройде.
8
Прогулюючись, звертайте увагу на те, що відбувається навколо. Машини, люди, будинки, природа - все повинно бути помічено вами. Через кілька днів з вашого життя почне йти хаос. Позитивні ситуації, навпаки, почнуть наповнювати її.
9
Присвятіть тільки собі певні дні тижня. Вони повинні бути наповнені веселощами і безтурботністю. Ніякі обставини не повинні міняти ваших планів в ці дні, навіть аврал на роботі.
Чоловіки - володарі баритона на примітивному рівні привертають жінок сильніше, ніж чоловіки з більш високим голосом. Це пояснюється тим, що у чоловіків з низьким голосом більше тестостерону в крові. Так як тестостерон є чоловічим гормоном розмноження, це робить чоловіків більш привабливими в очах жінок.
Інструкція
1
На сьогодні володарі голосів середніх і високих тонів можуть понизити тембр голоси назавжди кількома способамі.Первий із способів зниження тембру - ін'єкції тестостерону. Брак тестостерона в тілі не призводить до зниження голосу з віком. В такому випадку необхідно приймати таблетки гормону, виписані лікарем-фахівцем, або проробити курс ін'єкцій. Як тільки рівень тестостерону складатиме норму для дорослого чоловіка, тембр голосу поступово може знизитися.
2
Другим способом зниження тембру є медичне втручання. Це дещо ризикований спосіб, тому що в підсумку ви можете отримати не такий відтінок голосу, який хотіли б. Існують хірургічні процедури, що передбачають штучна зміна голосового апарату людини. Це допоможе понизити голос до певної частоти. Крім ризикованості, такі методики є дуже дорогими.
3
І, нарешті, самий легкий і рекомендований для новачків спосіб пониження голосу - це постановка голосу і кондиціонування. Постановка і кондиціонування включають в себе комплекс спеціальних вправ для голосових зв'язок і артикуляційного аппарата.Етот метод вимагає завзятості і постійних тренувань. Підготовка голосових зв'язок і голосового апарату досить легка, але сам процес зниження тембру за допомогою зниження рівня гортані і в горлі може розтягнутися на кілька років. Також постановка голосу включає в себе зміну вашого звичного типу диханія.По статистикою, завдяки постановці голосу, результатів домагається 19 чоловік з 20.
Зверніть увагу
Куріння є одним з «шкідливих» способів зниження тембру голосу. Однак при тривалому вживанні нікотину та смол, голос знижується лише у 50% -60% курців.