Як відключити гаджет.

Для відображення на робочому столі красивих цифрових або аналогових годин, погодних інформерів, валютних котирувань, міні-ігор і інших корисних або цікавих додатків в сучасних версіях ОС використовуються гаджети. Це окремий клас програм, які постійно присутні на робочому столі. Користувач має можливість на свій розсуд включати або відключати будь-яке з них.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7 або Vista.
Інструкція
1
Наведіть покажчик миші на віконце міні-додатки на робочому столі. При цьому в його правому верхньому куті з'явиться набір піктограм, серед яких буде і кнопка, яка закриває гаджет - як і в звичайному вікні, вона позначена хрестиком. Клікніть по цій піктограмі покажчиком миші, і вікно міні-додатки буде закрито. Цим способом можна вимикати будь-які гаджети, як ті, що встановлюються разом з операційною системою, так і ті, що користувач інсталює самостійно.
2
Інший спосіб застосовується тільки до віджетів з заздалегідь визначеного набору гаджетів робочого столу Windows. Для управління ними в «Панелі управління» виділено окремий аплет. Запустіть панель, розкривши клацанням по кнопці «Пуск» головне меню ОС і вибравши в правій колонці посилання на цей елемент управління системою. Клікніть по напису «Оформлення та персоналізація» або «Програми» - в обох розділах є однаковий набір посилань під заголовком «Гаджети робочого столу". В цьому наборі вам можна клацнути по його назві, по посиланню «Додавання гаджетів на робочий стіл» або «Видалення гаджетів». Що б ви не вибрали, результат буде однаковий - на екрані з'явиться ще одне з набором вхідних в базовий комплект Windows міні-додатків. Можна викликати його і з контекстного меню робочого столу - спеціально для цього туди поміщений пункт «Гаджети».
3
У списку іконок відкрився аплету «Панелі управління» представлений повний набір гаджетів, незалежно від того, чи включені вони зараз. Знайдіть значок, який відноситься до відключається гаджету, і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Вигулькне меню містить всього два пункти, виберіть "Видалити" і задача буде вирішена. Це радикальний метод відключення, так як після його застосування іконка зникне і з набору в цьому апплете. Однак відновити її при необхідності буде легко - просто виберіть в панелі управління посилання «Відновлення гаджетів робочого столу, встановлених Windows».
4
В контекстному меню робочого столу передбачена можливість відключення всіх гаджетів відразу. Щоб їй скористатися, клікніть правою кнопкою миші «шпалери» і в розділі «Вид» відкрився меню приберіть позначку з рядка «Відображати гаджети робочого столу».